Saints Row: Money Shot projesi ortaya çıktı

Murat Sağlam
Murat Sağlam 15.08.2011 - 10:51
THQ, yeni bir Saints Row daha hazırlıyor
Saints Row 3, THQ tarafından hazırlanadursun bir yandan da yeni bir Saints Row projesinin hazırlanmakta olduğu ortaya çıktı. Saints Row: Money Shot adlı bu proje, Xbox Live üzerinden 800 MS puanı karşılığında satın alınabilecek.

Saints Row: Money Shot projesi ortaya çıktı
Oyunun hikayesi ise, Saints Row dünyasında geçen bir suikastçiyi yöneterek, önemli hedefleri sofistike şekillerle yok etmeye çalışmamız üzerine kurulu. "Sofistike de ne ola ki?" diyorsanız, şöyle açıklayalım. Ateş ettiğinizde merminizi kontrol ederek objelerin çevresinden dolanabiliyorsunuz. Hareket halindeki bir trene merminizi yetiştirerek, bir binanın etrafından merminizi döndürerek hatta bir başka insanın bacaklarının arasından falsolu bir mermi göndererek hedefinizi yok edebileceksiniz.

PlayStation 3 veya PC versiyonları hakkında bir bilgi verilmezken, ne zaman piyasaya sürüleceği ise henüz bilinmiyor. Gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 17:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
Saints Row: Money Shot projesi ortaya çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×