Sam Lake, Max Payne 3 için görüşlerini belirtti

Alperen Yüksel Altuğ
Alperen Yüksel Altuğ 2.02.2016 - 14:32
Bunca yıldan sonra gelen açıklama
Sam Lake'i tanımayan yoktur herhalde? Orijinal ismi Sami Järvi olan ve Max Payne ile tanıdığımıza Lake, yaklaşık 4 yıl aranında ardından Max Payne 3 için görüşlerini belirtti. Remedy Entertainment tarafından geliştirilmeyen ve senaryosu da Sam Lake tarafından da yazılmayan serideki ilk oyun olan Max Payne 3, üvey evlat gibi karşımıza çıkmıştı.

Max Payne'in ilk oyununun hikayesini ve diyaloglarını yazan ünlü isim, bölüm tasarımlarında da yardımda bulunmuştu. Bunların yanında Max Payne karakterinin yüz modeli olan Lake, gönlümüzde ekşi suratı ile taht kurmuştu. Max Payne için kilit isim olan Sam Lake, Max Payne 3 hakkında ne düşünüyor?

Sam Lake, Max Payne 3 için görüşlerini belirtti

Aslında bu sorunun cevabı için biraz geç oldu diyebiliriz ki Max Payne 3, 2012 yılında rafladaki yerini almıştı. Rockstar Studios tarafından geliştirilen yapıt, ciddi anlamda Sam Lake'in ekslikliğini hissettirmişti. DualShockers'a konuşan isim, Max Payne 3'ün iyi bir yapıt olduğunu ve Rockstar Games'in açık dünya tadını başarılı bir şekilde oyuna yansıtabildiğini belirtti.

Eğer, Max Payne 3'ü de Remedy Entertainment tarafından geliştirilse idi, daha farklı bir yapıtın bizlerle buluşacağını belirtti. Konuşmasında burukluk hissettiğimiz isim her ne kadar yapıttan memnun olduğunu söylese de, Max Payne 3'te imzası olmadığı için bir hayli üzgün gözüküyor. Peki, sizce Max Payne 3 seriye yakışan bir yapıt mıydı?
Yorumlar 31
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2021 04:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.02.2016 01:16
Tam aksiyon oyunuydu. Ben aksiyon severim ama serinin hayranları pek beğenmemişlerdir, haklılarda :/
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.02.2016 01:00
Serinin en kötü oyunuydu. Kuru aksiyon shooterdan başka bir şey değildi. Max Payne özel bir oyundur gerek kurgusu, gerek hikaye anlatımı, gerek atmosferi... Bunların hiçbirinin altından kalkamadı Rockstar. Remedy'den bir Max Payne oyunu görmek güzel olur ileride.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2016 23:53
1-2 deki atmosfer 3te hiç yoktu yanına bile yaklaşamadı hikayesi bile bana saçma gelmişti 1-2yi 4-5 kere bitirdiğim halde 3ü sadece bir kere oynayıp sildim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2016 23:28
bence hepsi güzel. 3 tabiki farklı bir oyun oldu ama bir harikaydı bence. başı ortası özellikle sonu o son vuruş yok mu tam bir hollywood filmi gibi. 4 gelmese çok üzülürüm ve büyük bir kayıp olur oyun dünyası için.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2016 22:12
bu oyun güzel lafım yok ama daha önceki oyunların o biraz daha karanlık,insanın içini sıkan fakat oyunu oynanır kılan o karanlık atmosfer ve tabiki bunlarla beraber new york şehrinin olmayışı oyunun en büyük eksiği.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sam Lake, Max Payne 3 için görüşlerini belirtti

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×