Sam & Max Season 3 bedava

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 2.12.2010 - 17:39
Ama Playstation Plus üyeliğiniz varsa
Sony bu hafta yeni Playstation Plus içeriklerini yayınlacak. Eğer Amerika Playstation Plus üyesiyseniz size hoş bir sürpriz var.
Sam & Max Season 3 bedava

Eğer Sam & Max oyunlarını oynamadıysanız denemek için size bir fırsat. Sony bu hafta Amerika Playstation Plus üyelerine Sam & Max Season 3'ü bedava verecek. Adventure tarzındaki oyun güzel grafikleri ve hoş diyaloglarıyla dikkat çekiyor. Eğer Sam & Max oyunlarının nasıl olduğunu merak ediyorsanız buraya tıklayarak fikir edinebilirsiniz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sam & Max Season 3 bedava

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×