Şampiyon SK telecom T1, ödülünü Ronaldo’dan aldı

Şampiyon SK telecom T1, ödülünü Ronaldo’dan aldı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 22.05.2017 - 14:33
Ronaldo şampiyonaya katıldı
28 Nisan - 21 Mayıs tarihleri arasında Türkiye’den SuperMassive eSports’un da aralarında bulunduğu 13 bölge temsilcisinin katılımıyla Brezilya’da gerçekleştirilen Sezon Ortası Turnuvası (MSI), görkemli bir kapanış töreniyle sona erdi. Kore ligi LCK şampiyonu SK telecom T1 ve Avrupa ligi EU LCS şampiyonu G2 Esports arasında gerçekleşen mücadelede G2 ilk iki maçta Koreli rakibi karşısında çok iyi bir performans göstererek skoru eşit tutmayı başarsa da, günün sonunda 3-1’lik skorla şampiyonluk kupasını kaldıran isim SK telecom T1 oldu.

Şampiyon SK telecom T1, ödülünü Ronaldo’dan aldı
Sezon Ortası Turnuvası’nın kapanış seremonisine, kariyerinde iki kez dünya şampiyonluğu yaşayan futbol efsanesi Ronaldo Fenômeno damgasını vurdu. Bu yılın başında Brezilya’nın League of Legends takımlarından CNB e-Sports Club’ı satın alarak espor dünyasına olan inancını ortaya koyan Ronaldo, “Bu dünyanın bir parçası olmaktan, turnuvayı ve oyuncuları yakından takip etmekten büyük mutluluk duydum. Binlerce oyuncuyu ve izleyiciyi bir araya toplayan espor, bu dünyanın bir gerçeği.” diye konuştu.

League of Legends 2017 Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi şampiyonu olarak Türkiye’yi temsilen turnuvaya katılmaya hak kazanan SuperMassive eSports, ilk günlerde çok iyi bir performans koyup grubunu birinci bitirmiş, ancak eleme maçlarında mağlup olup final yolculuğuna veda etmek zorunda kalmıştı.

Basın Bülteni
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2020 00:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
grimm
grimm 23.05.2017 10:20
Adam saatli bombaya dönmüş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.05.2017 16:33
Şimdi birileri gelir bu Ronaldo'yu bilmediklerinden söver.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.05.2017 16:17
bu adam dünyanın en iyi golcüsü
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×