Samsung Galaxy S20 FE modelinin görüntüleri sızdırıldı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 22.09.2020 - 12:00
Samsung'un ülkemizde de satışa çıkarmayı planladığı yeni modeli Samsung Galaxy S20 FE modelinin görüntüleri gelmeye devam ediyor.

Samsung Galaxy S20 FE modeline ait yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor. Daha önce telefonun tasarım aşamasına dair bazı görsellerin yanı sıra teknik detayları da ortaya çıkmıştı. Geçtiğimiz saatlerde ise telefonun görüntüleri de sızdırılmaya başlandı.

Samsung Galaxy S20 FE ülkemizde de satışa çıkacak

Samsung Galaxy S20 FE modelinin önümüzdeki günlerde tanıtılması bekleniyor. Türkiye'de de satışa çıkacak olan bu modelin aslında Galaxy S20 ve Note 20 karışımı bir model olacağını söylemek mümkün. Tabi fiyatlandırma olarak bu modellere göre daha uygun olması ve bir tık alt segmente konumlandırılması bekleniyor. Telefon ile ilgili fiyat dedikodularına baktığımızda 4G olan model için 699€, 5G olan model için ise 749€ gibi bir fiyatlandırma ile karşılaşıyoruz. Tabi kur farkı ve dövizdeki yükselişten dolayı Samsung Galaxy S20 FE modelinin Türkiye fiyatını tam olarak kestirmek biraz zor diyebiliriz.

Kamera ve teknik özellikler

Telefonun özelliklerine baktığımızda ise ilk olarak 120 Hz'lik ekranı dikkat çekiyor. Bu tazeleme oranı ile adından söz ettireceğe benzeyen modelin ekranında Amoled bir panel kullanılmış. İşlemci tarafına baktığımızda ise Samsung'un amiral gemilerinde olduğu gibi Snapdragon ve Exynos ikileminin olacağını görüyoruz. Firma hatırlayacağınız gibi bazı modellerinde ülkemizde Exynos işlemcilerini kullandığı için tartışmalara sebep olmuştu. İşlemci tercihinde ise Snapdragon 865 ve Exynos 990 yonga setlerini görüyoruz.

Samsung Galaxy S20 FE modelinin görüntüleri sızdırıldı

Samsung Galaxy S20 FE modelinin kamera tarafına baktığımızda ise arka tarafta üçlü kamera tercihi göze çarpıyor. Bu kamera tercihlerinde 12 MP geniş açı, 12 MP telefoto lens ve 12 MP ultra geniş açı kullanılacağı belirtilmiş. Ön tarafa baktığımızda ise 10 MP değerinde bir selfie kamerası görüyoruz. Bu kameranın diyafram aralığı f1.9 olarak belirtilmiş. Telefonun teknik özelliklerine ve sızdırılan görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Ekran: 6.5" Full HD+ 120 Hz AMOLED
Ekran özellikleri: 120 Hz + Ekranda parmak izi okuyucusu
İşlemci: 4G Exynos 990 - 5G Snapdragon 865
Ram: 8 GB
Depolama: 128 GB dahili depolama (microSD kart desteği)
Arka kameralar: 12 MP geniş açı + 12 MP telefoto + 12 MP ultra geniş açı
Ön Kamera: 10 MP f/1.9 diyafram selfie kamerası
Bağlantı: Bluetooth 5.1 - Wi-Fi 6
Android sürümü: Android 10 (One UI 2.0)
15W hızlı şarj destekli 4.000 mAh kapasiteli batarya


Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 2.10.2022 19:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.09.2020 18:03
Yok S 400... bi isim değişikliği şart bunlara iyice saçma oldu
Kalan Karakter : 300 Gönder
Samsung Galaxy S20 FE modelinin görüntüleri sızdırıldı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×