Samsung yazıcıları Koyuncu güvencesi altında

Hasan Uğur Nayır 3.06.2010 - 12:31
Samsung yazıcıları Koyuncu güvencesi altında
BASIN BÜLTENİ

Koyuncu Elektronik, Türkiye yazıcı pazarındaki stratejilerini ve Samsung yazıcıları, büyük bir toplantıyla seçkin konuklara tanıttı.

Koyuncu Elektronik’in Yönetim kurulu Başkanı Kenan Koyuncu ve Genel Müdür Yardımcısı Ali Yipelli birer konuşma yaptılar. Koyuncu Elektronik Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Koyuncu 2008-2009 yıllarında yaşanan global kriz, Bilişim Teknolojileri alanında dağıtım kanallarındaki ürünlerde ve pazarlama stratejilerindeki değişimlerle alakalı düşüncelerini dile getirdi. Sürdürülebilir karlılık ve uzmanlaşmanın önemine değinen Kenan Koyuncu, 2000 yılından bu yana Samsung ile olan işbirliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek büyüyen pazarda Koyuncu-Samsung iş ortaklığının büyük başarılara imza attığını ve atmaya devam edeceğini belirtti.

Ali Yipelli ise konuşmasında geride kalan dönemlerle ilgili analizler yaptıktan sonra Koyuncu Elektronik‘in Samsung Yazıcı 2010 planlarını anlattı. 2008 ve 2009 yıllarının oldukça başarılı geçtiğini söyleyen Ali Yipelli 2010 yılında lazer yazıcı pazarında yükselen çizgilerini devam ettireceklerini söyledi. Mevcut ürün gamına ek olarak yeni eklenecek olan ürünler ile ilgili bilgi veren Yipelli, Samsung’un özellikle fonksiyonel yazılım ve çözümlerinin kullanıcılara ve sağladığı kolaylıkların altını çizdi.

Toplantı sırasında 2008-2009 yılında kendi alanlarında en başarılı iş ortaklarına başarı ödülleri verildi.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.07.2024 23:24
Kalan Karakter: 300 Gönder
Samsung yazıcıları Koyuncu güvencesi altında
İlginizi Çekebilir