Samsung'dan 2. nesil Blu-ray oynatıcı

Yavuz Can
Yavuz Can 3.06.2010 - 12:31
Samsung'dan 2. nesil Blu-ray oynatıcı
Toshiba'nın geçtiğimiz günlerde 2. nesil HD DVD oynatıcısı HD-XA2'yi duyurmasından sonra Samsung firması BD-P1200 modeliyle karşılık verdi. Cihaz rakibi gibi 1080p ve HDMI 1.3 desteğine sahip ve HQV (Hollywood Quality Video) video işlemcisini kullanıyor. Sahip olduğu Anynet+ (HDMI-CEC) teknolojisiyle evinizdeki pek çok Samsung ürününü tek bir kumanda ile kullanabilmeniz mümkün. Desteklediği 192KHz LPCM, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, ve DTS standartları ise kulaklara hitap etmekte.
Samsung'dan 2. nesil Blu-ray oynatıcı

Mart sonunda 799 $ fiyatla (ABD) piyasaya sürülecek ürün Toshiba'nın rakip ürününden 200 $ daha düşük bir fiyat etiketine sahip. Yine de pek çok oyun tutkununun bir Blu-ray cihazına para vermektense uzaktan kumandasıyla birlikte bir PS3 edinmeyi daha uygun görmesi kuvvetle muhtemel.

Kaynağa ulaşmak için tıklayınız.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.05.2021 09:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
Samsung'dan 2. nesil Blu-ray oynatıcı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×