Samurai Shodown'ın nostalji kokan açılış sinematiği yayınlandı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 25.06.2019 - 13:24
Samurai Shodown'dan yeni video

Dövüş oyunu klasikleri arasında yer alan Samurai Shodown serisi yenilenen yüzüyle geliyor. SNK'nın köklü serisi Samurai Shadown'ın reboot oyunu için yeni bir video daha yayınlandı. SNK Samurai Shodown'ın açılış sinematiğini dövüş oyunu severlerin beğenisine sundu. Orijinal Samurai Shodown esintileri taşıyan açılış sinematiğine aşağıdan göz atabilirsiniz. 

Samurai Shodown'ın ilk oyuna benzeyen açılış sinematiği yayınlandı

25 Haziran’da PlayStation 4 ve Xbox One için Amerika’da ve Avrupa’da, 27 Haziran’da ise Japonya’da yayınlanacak olan Samurai Shodown'ın PC sürümü ise 2019'un son çeyreğinde yayınlanacak. Antreman modu Dojo, ve yeni multiplayer oyun modları ile dikkat çeken Samurai Shodown'da yer alacak karakter listesi belli oldu. Seriden tanıdığımız pek çok karakter yeni oyunda da yer alacak. Karakter listesine aşağıdan göz atabilirsiniz. 

* Galford
* Rimururu
* Tam Tam
* Yoshitora
* Yashamaru
* Haohmaru
* Genjuro
* Charlotte
* Shiki
* Ukyo Tachibana
* Darli Dagger
* Nakoruru
* Earthquake

Oyunda çevrim içi oyun modlarının yanı sıra, çevrim dışı moda geçip antrenman yapabileceğimiz Dojo adı verilen eğitim modu yer alacak. Dojo'da yapay zeka ghost'lara karşı mücadele edebileceğiz. Çevrim içi müsabakaların en iyi oyuncularının ghost'larını (buluta kaydedilen kopyalarını) indirip onlara karşı antrenman yapabilecek, hatta kendi yapay zeka ghost'unuzu oluşturup onunla da dövüşebileceksiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 26.06.2022 09:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.06.2019 19:59
sinematik grafikleri 6-7 yıl öncesi teknolojisi kullanılmış, umarım oyun iyi olur
Kalan Karakter : 300 Gönder
Samurai Shodown'ın nostalji kokan açılış sinematiği yayınlandı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×