Samwise Gamgee, Sea of Thieves'in reklam yüzü olursa...

Samwise Gamgee, Sea of Thieves'in reklam yüzü olursa...

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 20.03.2018 - 13:40
Hem de Frodo'suz.

Sea of Thieves dün gece saatleri ile birlikte oyuncuları okyanusun hırçın dalgalarına bıraktı. Uzun bir süredir beklenen korsan oyunu Sea of Thieves, arkadaşlarınız ile maceraya atılabileceğiniz eğlenceli bir yapım. Bir kaç haftadır Microsoft'un ve Rare'in oyun için gerçekleştirdiği reklam çalışmalarına dün bir yenisi eklendi. Oyunun çıkışına özel olarak yayınlanan reklamda Yüzüklerin Efendisi filminden hatırlayacağımız Samwise Gamgee karakterine hayat veren Sean Astin yer almakta.

Samwise Gamgee, Sea of Thieves'in reklam yüzü olursa...

Museum of More Pirate isimli videoda tamamen Sea of Thieves korsanlarını içeren bir müzenin rehberi olan Sean Astin, bizlere etrafı gösteriyor. Çok eğlenceli olan bu reklamda Kraken'i bile görüyoruz. Sea of Thieves'de oyuncuların neler yapabileceğinden de kısaca bahseden ve bize aslında oyundaki özgürlüğü anlatmaya çalışan bu reklam, "Daha çok korsan olun!" mesajını taşımakta. Bugün yayınlanan Sea of Thieves, PC ve Xbox One'da mevcut. Oyunu PC'de oynayacak olanların Windows 10 sahibi olmaları gerektiğini de belirtelim. Aşağıdan Samwise Gamgee'nin Sea of Thieves reklamını izleyebilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2021 20:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2018 16:23
süper :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×