San Andreas ikinci kez geri geliyor

Başar Özcan
Başar Özcan 3.06.2010 - 12:31
PS2de yeri yerinden oynatan GT
PS2de yeri yerinden oynatan GTA: San Andreas Haziranda raflardaki yerini alıyor. Yapımcı Rockstar tarafından yapılan açıklamada San Andreas'ın yapımının büyük ölçüde bittiğini ve önceden tahmin edildiği tarihte çıkacağı bildirildi. Ayrıca oyunun XBOX ve PC versyonu PS2 versyonundan farklı olarak birkaç bölüm daha içerecek ve yeni kaplamalar ile zenginleştirilecek. Ayrıca PS2 versyonundaki çoğu grafik ve küçük oynanaış hatalarının yeni versyonla düzeltileceği de söylenenler arasında.
Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2023 04:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
San Andreas ikinci kez geri geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×