San Andreas'ın son görüntüleri!

Aykut Göker
Aykut Göker 3.06.2010 - 12:31
San Andreas'ın son görüntüleri!
PC kullanıcılarıyla Haziran ayında buluşacak olan GTA: San Andreas'ın yeni ekran görüntüleri yayınlandı. Kullanacağımız karakterimizin adı Carl Johnson(kısaca CJ). CJ’nin Los Santos’da acılarla geçen gençlik yıllarından kurtulalı tam 5 yıl olmuştur. Los Santos’dan ayrılmadan önce birçok çeteye karşı gelip, ölüm riski atlatmıştır. Hatta ayrılmadan önce kardeşi Brian’ı da kaybetmiştir. Bu kötü hayatı unutmak isteyen CJ, Los Santos’dan ayrılır. Fakat kahramanımızın cilveli kaderi onu Los Santos’a tekrar çağırmıştır. Annesi bir mafya çetesi tarafından öldürülmüştür. Tahmin ettiğiniz üzere, CJ’nin artık tek bir amacı vardır; cinayeti işleyenleri bulup onların köklerini kurutmak! Bu vesileyle Los Santos’a geri dönen CJ, mafyayı karşısına alıp hayatını tehlikeye atar.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2023 06:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
San Andreas'ın son görüntüleri!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×