San Andreas'ın son görüntüleri!

Aykut Göker
Aykut Göker 3.06.2010 - 12:31
San Andreas'ın son görüntüleri!
PC kullanıcılarıyla Haziran ayında buluşacak olan GTA: San Andreas'ın yeni ekran görüntüleri yayınlandı. Kullanacağımız karakterimizin adı Carl Johnson(kısaca CJ). CJ’nin Los Santos’da acılarla geçen gençlik yıllarından kurtulalı tam 5 yıl olmuştur. Los Santos’dan ayrılmadan önce birçok çeteye karşı gelip, ölüm riski atlatmıştır. Hatta ayrılmadan önce kardeşi Brian’ı da kaybetmiştir. Bu kötü hayatı unutmak isteyen CJ, Los Santos’dan ayrılır. Fakat kahramanımızın cilveli kaderi onu Los Santos’a tekrar çağırmıştır. Annesi bir mafya çetesi tarafından öldürülmüştür. Tahmin ettiğiniz üzere, CJ’nin artık tek bir amacı vardır; cinayeti işleyenleri bulup onların köklerini kurutmak! Bu vesileyle Los Santos’a geri dönen CJ, mafyayı karşısına alıp hayatını tehlikeye atar.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.07.2021 08:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
San Andreas'ın son görüntüleri!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×