Sanane Inc'den basın duyurusu

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Sanane Inc'den basın duyurusu
Sanane'nin duyurusunu olduğu gibi yayınlıyoruz.

Ultima Online:SNN Dünyası Basın Duyurusu

Bir Role-Playing oyunu olan Ultima Online; ülkemizde oyuncularımızın kendilerini ifadeleriyle "Dövüşlü Chat" halini almış, emülatörlerinin yetersizliğinden dolayı teknik olarak önüne geçilmesi mümkün olmayan hileler nedeniyle oyun deneyimi kalitesinde gözle görülür bir düşüş yaşanmıştır.

Dünyada kendi alanında bir ilk yaratan, Türkiye'de ise Sanane.com'un öncülüğü ile popüler olan Ultima Online oyunu artık dünya çapında ömrünü tüketmiş bir oyun halini almış, kendi alanındaki oyunlar ile bile yarışamamaya başlamış ve yeni gelen eklenti paketleri bile oyunun kendi üreticisinin beklentilerini karşılayacak ilgiyi görememiştir.

Her zaman Ultima Online'ın gerçek vatanı olan Origin Systems Inc. kalitesinde hizmet vermeyi hedef alan Sanane.com olarak çeşitli emülatörler ile bu kaliteye ulaşmanın mümkün olmadığını görmekteyiz. Son derece kısıtlı olan bu programlar ile yeterli ve uzun ömürlü hizmet verilemeyeceği aşikardır. Teknik olarak engellenmesi sadece oyunun kendi üreticisince mümkün olabilecek ve oldukça yaygınlaşarak ne yazik ki ülkemizdeki Ultima Online deneyiminin bir parçası haline gelmiş tespiti mümkün olmayan hileler ve emülatörlerin doğası gereği düzeltilemeyen açıklar bu görüşümüzde büyük rol oynamaktadır.

Türkiye'de Online Gaming'in öncüsü ve lideri olarak belirttiğimiz sebepler ile Ultima Online:SNN Dünyası projesini sonlandırmış bulunmaktayız.

Bizlere göre Türkiye'de Ultima Online devri kapanmıştır. Ultima Online:SNN Dünyası projemize bugüne kadar destek olan siz değerli oyuncularımız ve ekibimize şükranlarımızı sunarız.


Best known for blockbuster hits including the Counter-Strike, Quake series, Sanane.com is the leading gaming service provider of Turkey's entertainment scene. Sanane.com's track record includes serving thousands of online players at the same time.
The company's free Internet gaming service Sanane.com reigns as the largest online gaming community in Turkey with thousands of active users.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 13:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sanane Inc'den basın duyurusu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×