Sandy, Activision'ı da es geçmedi

Sandy, Activision'ı da es geçmedi

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 31.10.2012 - 11:50
CoD'u multide oynayamamak
Şu sıralar Amerika'nın doğu kıyısını kasıp kavuran Sandy kasırgasından oyun dünyasının da etkilendiğini dünden beri belirtiyoruz.

Sandy, Activision'ı da es geçmedi
T2 firması yeni mali rakamları açıklamak için yapmayı planladığı toplantıyı ertelemiş, AC3 oyunu ise belirlenen süreden bir gün önce satışa çıkmış, pek çok inertnet sitesi sel yüzünden kan kaybetmişti.

Şimdi bunların arasına Activision da katılıyor. CoD ve Guitar Hero ile multiplayer dünyasında büyük bir yere sahip olan firmanın New York'taki veri merkezi oldukça hasar görmüş. Şu anda Call of Duty: World at War, Call of Duty: Modern Warfare 2'nin PlayStation 3 versiyonu, Call of Duty: Black Ops'un PlayStation 3 versiyonu, Guitar Hero'nun  PlayStation 3, PC ve Wii versiyonları problem yaşamakta.

Activision bu durum hakkında tüm hızları ile çalıştıklarını lakin onların da sonucunda ortaya ne çıkacağını bilmediğini belirtti.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2020 14:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×