Santa Monica'dan Cory Barlog'a Kratos'lu doğum günü kutlaması

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 4.09.2018 - 10:25
Kratos'un eğlenceli dansı

God of War'un sert karakteri Kratos'u nasıl bilirsiniz? Yüzü her daim asık, her zaman ciddi, sinirli değil mi? Konu God of War'ın yönetmeni olunca Kratos da ciddi ve asık yüzünü bir kenara bırakmış ve God of War'ın yönetmeni Cory Barlog'un doğum günün oldukça eğlenceli bir şekilde kutlamış. God of WAr'ın yapımcı stüdyosu, Santa Monica, God of War'ın yönetmeni Cory Barlog'un doğum gününü eğlenceli bir gif'le kutladı.

God of War'ın Kratos'unu hiç böyle görmediniz

Santa Monica'nın resmi twitter hesabından yayınladığı eğlenceli bir gifle God of War'un yönetmeni Cory Barlog'un doğum gününü kutladı. Kratos'un oldukça keyifli bir şekilde dans ettiği gif, oyunun hayranları ve tiwtter kullancılarının da beğenisini topladı. Kratos'u asık suratı, ciddi ifadesi ve gülmeyen, eğlenceden uzak bir karakter olarak tanıyan oyuncular için de, Kratos'un bu yönünü görmek ilginç oldu doğrusu. Paylaşılan bu gifin Amerikan TV kanalı NBC'de 2009 ve 2015 yılları arasında yayınlanan Park ve Bahçeler dizisinin bir sahnesine oldukça benzediğini de söyleyebiliriz. Dizinin bu sahnesini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 13:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
Santa Monica'dan Cory Barlog'a Kratos'lu doğum günü kutlaması

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×