Şarkıcı Drake, Twitch yayınına katılınca izlenme rekoru kırıldı

Şarkıcı Drake, Twitch yayınına katılınca izlenme rekoru kırıldı

Furkan Güler
Furkan Güler 15.03.2018 - 10:59
Drake yayın sırasında, rahatlamak için Fortnite oynadığını belirtti.

Geride bıraktığımız gece Fortnite'ın ünlü yayıncısı Ninja'nın yayınında ilginç ve pek alışık olmadığımız bir olay yaşandı. Hali hazırda Twitch'te Türk ve yabancı olmak üzere bazen ünlülerin, yayınlara çıktığına şahit olmuştuk. Ancak bu sefer ünlü şarkıcı Drake, Ninja'nın yayınına konuk oldu ve izleyici sayısı 600 bine kadar çıktı. Dünyanın en ünlü rap sanatçılarından olan Drake'in video oyunlar ile içli dışlı olduğu bilinmiyordu. Hayranlarını şaşırtan Drake'in böylelikle sıkı bir Fortnite oyuncusu olduğu da ortaya çıktı.

Drake, Ninja'nın yayınına konuk oldu ve izleyici sayısında rekor kırıldı

Şarkıcı Drake, Twitch yayınına katılınca izlenme rekoru kırıldı

Ayrıca bunun Ninja'ya oldukça yaradığı da gözlerden kaçmadı. İzleyici sayısını yükselten Ninja, buna bağlı olarak takipçi ve abone sayısını da oldukça yükseltmeyi başardı. Discord üzerinden haberleşerek oyunu oynayan ikiliye daha sonrasında ünlü yayıncılar da katıldı. Twitch'in izlenme rekoru ise daha öncesinde 388,000 ile aşılmıştı. Ancak bu kez sayıyı 600 bine yükselten Ninja'nın bu rekorunu elinden almak biraz imkansız gibi olacak.

Ninja ve Drake'in nasıl bir araya geldiklerini bilmiyoruz ancak izleyici sayısı yükselince Twitch.tv'nin resmi sosyal medya hesapları da bu duruma sessiz kalamadı.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 15:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.03.2018 09:44
İyi reklam
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.03.2018 18:09
pubg çoktan bitti ve bitmesi de iyi oldu. kötü bi oyun :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.03.2018 13:38
az bile bence ninja yayın açtıgı anda 100.000 i geçiyor zati çok rahat :D fortnite artık bu saatden sonra lider gelip pubg mubg filan demesin kimse :D:D:D:D:D:D
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×