SATURN TAKSİM Starcarft GGcUp turnuvası kayıtları başladı!

SATURN TAKSİM Starcarft GGcUp turnuvası kayıtları başladı!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 19.04.2012 - 14:31
26 Mayıs 2012 tarihinde Saturn Taksim’de
Tüm Türkiye çapında isteyen herkesin turnuva resmi web sitesinden kayıt yaptırabilecekleri Saturn Taksim GGcUp turnuvaların kayıtları başladı. Saturn Taksim GGcUp-Oscar Turnuvası’nın kayıtları 12 Mayıs saat 18:00’a, Saturn Taksim GGcUp SenioR Turnuvası’nın kayıtları ise 19 Mayıs saat 18:00’a kadar devam edecek.

Saturn Taksim GGcUp’ta OscaR Turnuvası Gold ve Platinum liglerinden oluşan A Grubu, Bronze ve Silver liglerinden oluşan B Grubu, SenioR Turnuvası ise Diamond ve Master ligleri için gerçekleşecek. 26 Mayıs Cumartesi Saat 12:00’da Saturn Taksim mağazasında gerçekleşecek SenioR finalleri, tüm oyun severlere açık olacak. Ayrıca, oyun tutkunları starcraftturkiye.com/tv adresinden de turnuvanın canlı yayınını takip edebilecekler.

Online gerçekleşecek Saturn Taksim GGcUp – OscaR Turnuvası’nın finalistleri 12 Mayıs-13 Mayıs 2012 tarihlerinde yarışarak şampiyonları belirlenirken, 19 Mayıs’ta gerçekleşecek online eleme sonrası Saturn Taksim GGcUp – SenioR Turnuvası’nın 8 finalisti 26 Mayıs’ta gerçekleşecek büyük finalde kıyasıya yarışacak.

Demirören İstiklal Alışveriş Merkezi’nde yer alan 9000 metrekarelik alanı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji mağazası olan Saturn Taksim’de sadece finalistler değil, oyun tutkunları da bir arada olacak. Mağaza içerisine kurulacak özel alanda seyirciler heyecanlı saatler geçirecek.

SATURN TAKSİM Starcarft GGcUp turnuvası kayıtları başladı!
Saturn Taksim GGcUp Turnuvası’nda tüm finalistler Saturn’dan hediyeler kazanacak.

OscaR etabında; OscaR A Grubu 1’incisi Logitech G105 Gaming Keyboard ve Toshiba 8GB USB Bellek, OscaR A Grubu 2’ncisi A4 TECH RV1000 Q Tr.V-TrackWifi Gaming Klavye ve Mouse, OscaR A Grubu 3’üncüsü X360 FIFA Street ve Toshiba 8GB USB Bellek kazanırken, OscaR B Grubu 1’incisi PSX SAINT ROW 3 ve A4 Tech V-Track Gaming Mouse/F3, OscaR B Grubu 2’ncisi A4 Tech F4 Gaming Mouse Ve Toshiba 8GB USB Bellek, Oscar B Grubu 3’üncüsü İse Hometechsp-87 Radyolu Hoparlor Ve A4 Tech X7 G800 kazanacak.

Saturn Taksim GGcUp - SenioR Turnuvası’nda kazananları bekleyen ödüller ise şöyle; SenioR 1’incisine Apple Macbook Pro, SenioR 2’ncisine Intel’den ULTRABOOK SenioR 3’üncüsüne Asus EeePadTransformer Prime TF201, SenioR 4’üncüsüne LG OPTIMUS ONE P503 ve Braun 7 Serisi760-1 CC, SenioR 5’incisine SSDNow V-Series ve LogitechDriving Force™ GT, SenioR 6’ncısına Razer R3M1 Set ve AsusENGTS450, SenioR 7’ncisine Samsung BD-D5100 ve Verbatim53029, SenioR 8’incisine Verbatim53029 ve KingstonWi-drive, SenioR 9’uncusuna EpsonStylus Sx235W ve Asus P5P41 hediye edilecek.

SATURN TAKSİM Starcarft GGcUp turnuvası kayıtları başladı!
Ayrıca kayıt olanlar arasında yapılacak çekiliş ile Ulus T-shirtten 20 adet özel tasarım Starcraft t-shirt’ü verilecek.

İşte Bu! Teknoloji sloganıyla, değişen Dünya trendlerinde en son teknolojiye en uygun fiyatla sunan ve profesyonel teknoloji danışmanlığı hizmeti veren Saturn, Türkiye ile birlikte toplam 12 ülkede 240’a yakın mağazasıyla teknoloji keyfini, yaşamınızın bir parçası haline getirmenizi sağlamaya devam ediyor.

Saturn mağazalarının adreslerine www.saturn.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz.

- Basın Bülteni
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 21.09.2020 02:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×