Savaş Sezonu açılıyor

Savaş Sezonu açılıyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 11.11.2013 - 15:31
Popüler FPS oyunu Combat Arms’da Kasım ayı hararetli kapışmalara ve özel etkinliklere sahne oluyor
NEXON Europe’un popüler online FPS oyunu Combat Arms’da Örümcekler ve Akrepler arasındaki kapışmada taraflar seçildi, ilk raund tüm hızıyla sürüyor. Dört haftaya yayılan Savaş Sezonu boyunca oyuncular katıldıkları etkinliklerde oyun içi hediyeler kazanıyor.

Oyunculara en iyi uzman takım savaşı deneyimini sunmak için düzenlenen Örümcekler vs. Akrepler etkinliğinde takım seçimleri 31 Ekim – 5 Kasım tarihleri arasında yapıldı ve tur maçları 6 Kasım’da başladı. 12 Kasım’da sona erecek ilk turun ardından etkinlik takvimi şöyle:
•    İkinci Tur: 13 – 19 Kasım
•    Final Turu: 20 – 26 Kasım

Etkinlik süresince Örümcekler ve Akrepler takım seçimine bağlı olarak yan yana veya birbirlerine karşı mücadele edebiliyorlar. Her hafta sonunda taraflardan biri toplam EXP birikimine göre şampiyon olarak seçiliyor.

Savaş Sezonu açılıyor
Kasım ayı ayrıca NEXON Europe tarafından düzenlenen bir başka etkinliğe sahne oluyor: Savaş Sezonu. Dört hafta boyunca katıldıkları kapışmalarda hem yeni, hem de deneyimli oyunculara yeni silahlardan koruyucu kıyafetlere kadar birçok ücretsiz malzemenin sunulduğu Savaş Sezonu’nda namlulardan duman eksik olmuyor. 27 Kasım’a kadar sürecek bu sezonda yeni, mevcut ve dönen kullanıcıları farklı ücretsiz malzemeler bekliyor.

Combat Arms’daki bir başka yenilik ise ünlü oyuncu “FRACTALSHOT”ın tasarımında destek verdiği yeni harita Water Strider. Hem uzun menzilli çarpışmalara, hem de yakın savaş taktikleri için ideal olan harita bu özelliğini en çarpıcı yönünden alıyor: devasa bir hidroelektrik barajının eğimli ön duvarı. Water Strider haritası aşağıdaki modlar için seçilebiliyor:

•    Elimination
•    Elimination Pro
•    One Man Army
•    Spy Hunt
•    Last Man Standing
•    Arms Race
•    CTF

- Basın Bülteni
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2020 12:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×