Saw 2'ye 'yetişkin' damgası

Mahmut Saral
Mahmut Saral 30.09.2010 - 17:41
Bu şiddet, başkasını hak etmezdi zaten
Zombie Studios tarafından geliştirilip, Konami tarafından dağıtımı üstlenilen aksiyon oyunu Saw 2, içeriğinde bulunan şiddet ve argo gibi unsurlar gerekçesiyle M yani Mature (yetişkin) derecelendirilmesine layık görüldü.

İlk Testere oyunu iyi bir yapım değildi, ancak iyi bir satış başarısı yakalamış olacak ki devamını getirmeye karar verdiler. PC, PS3 ve X360 platformları için hazırlanan Testere 2, 19 Ekim'de satışa sunulacak.

Saw 2'ye 'yetişkin' damgası
Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Saw 2'ye 'yetişkin' damgası

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×