Sawyer’ın gömleğine sahip olmak ister misiniz?

Sawyer’ın gömleğine sahip olmak ister misiniz?

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 14.05.2013 - 14:56
Lost hayranları bu habere sevinecek
Televizyon dünyasının en pahalı yapımlarından biri olan ve 2004-2010 yılları arasında Türkiye’de de çok büyük bir hayran kitlesine ulaşan Lost dizisi, mobil platformlardaki güçlü altyapısıyla ön plana çıkan ikinciel.com’da "Sawyer" karakterini canlandıran aktör Josh Holloway tarafından dizinin çesitli bölümlerinde giyilmiş olan gömlekle yıllar sonra yeniden hayranlarını bir araya topluyor. ABC Stüdyoları’nın özel arşiv sertifikası ile birlikte satılan gömleğin, dizinin özellikle Sawyer hayranı kadın izleyicileri tarafından özel ilgi göreceği düşünülüyor. Koleksiyoner Özgür Çift tarafından farklı zamanlarda ağırlıklı olarak Hollywood’dan toplanan ünlülerin eşyaları, Haziran ayı sonuna kadar ikinciel.com’da “Ünlüden Temiz” kampanyasıyla satışa sunuluyor. Daha önce yurtdışında sosyal sorumluluk projelerine destek olmak için satışa çıkmış ürünlerin neredeyse tamamı, “özel orijinallik sertifikası”yla birlikte veriliyor. Bazıları ise özel mektuplar veya setlerle satılıyor.

Sawyer’ın gömleğine sahip olmak ister misiniz?
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2020 20:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×