Scarlet Nexus için yeni fragman yayınlandı

Özgür Deveci
Özgür Deveci 27.08.2020 - 21:27
Bandai Namco ve Tales tarafından geliştirilen aksiyon rol yapma oyunu Scarlet Nexus için Gamescom 2020'de yeni fragman yayınlandı.

Bandai Namco ve Tales tarafından geliştirilen aksiyon rol yapma oyunu Scarlet Nexus için Gamescom 2020'de yeni fragman yayınlandı. Yayınlanan fragman Inside Xbox etkinliğinde gösterilen Scarlet Nexus'un orijinal fragmanına benzerliği ile öne çıkıyor. Daha çok aksiyon sahnelerine yer verilen fragman, CodeVein tarzı animasyon stili ile bizleri karşılıyor. PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X ve PC için çıkışını gerçekleştirecek oyunun çıkış tarihi ise henüz açıklanmadı.

Bu arada oyunun Xbox Smart Delivery sisteminde yer aldığını da hatırlatalım. Bu sistemle birlikte Xbox One platformu için satın aldığınız bazı oyunları Xbox Series X'e geçtiğinizde de ücretsiz bir şekilde indirip oynayabileceksiniz. Son olarak oyunun yayınlanan aksiyon ve oynanış fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Scarlet Nexus için yeni fragman yayınlandı

Yeni fragman aksiyon sahneleri ile öne çıkıyor

Çocukken kendisini kurtaran kişi gibi elit bir psionik olmak isteyen ve OSF'ye yeni katılan Yuito Sumeragi olarak oynayın. SCARLET NEXUS'ta psikokinesi yetenekleriyle donatılmış bir şekilde, New Himuka adlı fütüristik şehri keşfedin ve teknolojiyle psişik beceriler arasında kalmış Brain Punk geleceğinin gizemini ortaya çıkarın.

Özellikler

Kinetik Psişik Savaş - Psiko-kinetik yetenekleri kullanarak çevrenizdekileri en büyük silahınız haline getirin. Saldırı kombinasyonlarınızı oluşturmak ve düşmanlarınızı yere sermek için ortamdaki objeleri kaldırın, kırın ve fırlatın.

Others’ı Yok Edin - Gökyüzünden inen korkunç mutantlar, geleneksel saldırı yöntemlerine ve savunmalara karşı oldukça dirençli. Mutasyonlarının sebep olduğu dinmeyen acılarla birlikte, deliliklerini sakinleştirmek için canlı organizmaların beyinlerini ele geçirmek istiyorlar.

Brain Punk geleceğini keşfedin - Klasik anime ve batılı bilim kurgu yapımlarından aldığı ilhamı bir araya getiren fütüristik Japon şehrini keşfedin ve koruyun.

Derin Bir Hikaye Odaklı - Deneyim İkonik Tales of Vesperia'nın arkasındaki ekip tarafından yaratılıp kurulan bağlar, cesaret ve kahramanlık hakkındaki bu karmaşık hikayeye adımınızı atın.

Scarlet Nexus PlayStation 5, Xbox Series X, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için geliştiriliyor. Oyunun çıkış tarihi ise henüz açıklanmadı. Son olarak siz bu oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? Yayınlanan fragman ilginizi çekti mi? Gözünüze çarpan detayları yorumlarda bizimle paylaşın.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2021 07:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.08.2020 12:02
merakla bekliyorum sevdiğim bir tür hack and slash + çizgi grafikleride severim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Scarlet Nexus için yeni fragman yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×