Scooby-Doo!

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Scooby-Doo!
THQ firması, yeni bir Scooby-Doo oyunu üzerinde çalışıldığını belirtti. Adventure türünde ve PS2, Xbox GameCube, GBA, DS için piyasalarda olacak oyunda Scooby'nin kontrolünü ele alıyoruz. Oyunda, üç dünya üzerinde geziyor ve Scooby'nin farklı özelliklerinden yararlanmaya çalışıyoruz. Ara demolar, boss'larla yapılacak olan savaşlar ve mini oyunlar, Scooby-Doo! Unmasked'ı daha da zevkli kılacak. Scooby-Doo! Unmasked, 2005'in Eylül ayında piyasalarda olacak
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 07:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
Scooby-Doo!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×