SDK ile DirectX 10

Sami Türk
Sami Türk 3.06.2010 - 12:31
SDK ile DirectX 10
Microsoft, DirectX'in yeni sürümünü yayınladı. Aralık ayı güncellemesinin normal sürümü DirectX 9.0c'ye dayanırken, oyun geliştiricileri 450 MB boyutundaki Software Development Kit (SDK) ile uygulamalarını DirectX 10'a optimize edebilecekler.

Windows Vista'nın çıkışına sadece birkaç hafta kaldığı şu günlerde, program, sürücü ve tabiî ki oyun geliştiricileri bu yeni sürümden yararlanabilecekler. Bilhassa oyunlarda akla ilk gelen Crytek'in hazırlanmakta olan oyunu CrySis geliyor ki bu oyun DirectX 10'u tam destekleyecek ilk oyunlardan biri.

DirectX 10, öncelikle sadece yakında çıkacak olan Windows Vista da muhtevi olacak ve diğer platformlar için arz edilmeyecek. DirectX Aralık 2006 SDK'sı için daha fazla bilgiye üreticinin web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Yeni sürümü indirmek için tıklayınız.
Kaynağa ise buradan ulaşabilirsiniz.Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.07.2021 08:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
SDK ile DirectX 10

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×