Sea of Thieves, 8K çözünürlükte nasıl gözüküyor dersiniz?

Sea of Thieves, 8K çözünürlükte nasıl gözüküyor dersiniz?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 9.04.2018 - 11:23
Deniz her zaman olduğu gibi şahane gözüküyor

Korsan teması ile son dönemin en popüler oyunlarından biri haline gelen Sea of Thieves, 8K çözünürlükte nasıl gözüküyor? Dün yapmış olduğumuz bir haberde Far Cry 5'in 8K çözünürlüğünden bahsetmiş ve oyun dünyasında henüz 4K çözünürlüğün bile tam oturmamışken çok daha yüksek çözünürlükte içerikler ile de karşılaşabildiğimizi belirtmiştik. İşte bu oyunlara bir örnek de Sea of Theieves'ten geldi.

Sea of Thieves'in 8K'da nasıl gözüktüğünü merak ediyor musunuz?

Far Cry 5 videosuna da imza atan DudeRandom84 isimli Youtube kanalında bu sefer de Sea of Theieves'in 8K çözünürlüğünde bir oynanış videosunu yayınladı. Oyunun grafik ayarlarını en üst seviyeye çıkaran oyuncu, genel olarak 27 - 30 FPS aralığında bir sonuç elde etmiş. Tabi tam detayları görmek için aynı çözünürlükte bir monitöre ihtiyacınız olsa da sol taraftaki değerlerden oyunun nasıl bir performans sergilediğini de görebiliyorsunuz.

Bu videoda 2 adet GTX 1080ti ve OC edilmiş 8700K işlemci kullandığını da hatırlatalım. Deniz manzaraları ile her zaman olduğu gibi şahane gözüken oyunun bu videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 08:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.04.2018 23:00
4k izlememe rağmen mükemmel 8k artık düşünemiyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×