Sea of Thieves oynuyoruz!

Sea of Thieves oynuyoruz!

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 28.03.2018 - 16:44
Pecado'ya atladık, denize düştük!

İçerik anlamında sıkıntı çekse de son dönemin en popüler oyunlarından biri olmayı başaran Sea of Thieves, oyuncuları serbestçe dolaşabilecekleri bir korsan macerasına davet ediyor. Satın alarak ya da Game Pass sistemi ile indirebileceğiniz oyun aynı zamanda 4 kişilik co-op imkanı da sunuyor. Bizim Sea of Thieves'e girişimiz ise biraz garip oldu. Pubg'de Pecado'ya atlayalım derken kendimizi uçsuz bucaksız denizlerde büyük bir maceraya girerken bulduk. Tabi tayfanın 4'te 3'ü laz olunca işler biraz karıştı da diyebiliriz.

Sea of Thieves Oynuyoruz

Bu videomuzda Sea of Thieves'in oynanışına bakıyor ve oyundan keyif almanın en önemli unsurlarından biri olan rol yapma unsurunu da es geçmiyoruz.

Video oyun dünyasının en köklü geliştirici ekiplerinden bir tanesi olan Rare, uzun bir aradan sonra ayakları yere basan gerçek bir oyun ile oyuncuların karşısına çıktı. Xbox 360 döneminde Microsoft için ağırlıklı olarak Kinect oyunları geliştiren ekip, yeni nesilde oyunculara oldukça farklı bir deneyim yaşatmak istiyor. Farklı diyorum çünkü, Sea of Thieves gerçekten de eşi benzeri olmayan bir oyun olarak karşımızda duruyor.

Sea of Thieves incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2021 06:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.04.2018 01:03
Abi bu ne ya ....Elinde Fable gibi bir eser var iken masalsı..Neydi abi o gelincik tarlasında koşturduğumuz sahneler..Mahvettiler seriyi..Aç bak kaç yıl önce çıkmış o oyun ...Oradaki görseli bile yakalayamamış...Konsol çıkarıyorsun kaç sene sonra GOW Kaç sene sonra Forza çıkarıyor amaç BATIRMAK MI
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.04.2018 11:20
Oyunlar zaten 60 dolarida gecti dolar zaten uctu gitti
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.03.2018 17:28
İyi güzel de ciddi bir şekilde, sulandırmadan yapsaydınız daha iyi olurdu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
emc
emc 29.03.2018 09:29
Bu millet, bu oyuna 60 dolar yada 60 euro vermez.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×