Sea of Thieves, The Game Awards töreninde sahne alacak

Sea of Thieves, The Game Awards töreninde sahne alacak

Furkan Güler
Furkan Güler 4.12.2017 - 16:58
Oyunun çıkış tarihi bu sefer duyurulabilir.

The Game Awards adını alan Yılın Oyunu Ödülleri törenine artık çok yaklaştık. Onlarca kategoride oyunların ödül alacağı gece, video oyun dünyasının Oscar töreni gibi oluyor. Her sene düzenlenen etkinlikte oyunların ödül almasının yanı sıra, yeni oyunlar ve geliştirilmekte olan oyunlar hakkında yeni bilgiler elde edebiliyoruz. Geride bıraktığımız yıllarda duyurulan Sea of Thieves, ilk duyurulduğunda oyuncular üzerinde büyük bir heyecan uyandırmayı başarmıştı. Video oyun tarihinin en köklü geliştiricilerinden olan Rare'ın yaptığı oyun, korsan temasında oyunculara macera ve keşif öğeleri sunuyor.

Sea of Thieves, The Game Awards töreninde gösterilecek

Gemi savaşlarına da büyük önem veren oyunda, PC ve Xbox One arasında çarpraz platform desteği de bulunuyor. The Game Awards töreninde sahne alacak olan oyun için bu sefer net bir çıkış tarihi verilmesi bekleniyor. Yıllardır geliştirilme sürecinde olan oyunun nasıl bir halde olduğunu merak ediyoruz. Su efektleri konusunda PUBG'ye  de yardım eden Rare, Microsoft için ayrı bir konumda bulunuyor. Şu sıralar üretimi durdurulan Kinect'in geliştirilmesinde yardım eden Rare'ın tecrübesi bakalım Sea of Thieves'e nasıl yansımış?

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 03:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2017 21:17
ubinin korsan oyunu ( ac4 ) şuana kadar gelmiş geçmiş en sağlam korsan oyunudur yeni çıkacak oyunda muhtemelen sağlam bir yer edinir piyasada kendine ama,su yavaştır insanların hareket kabiliyeti sınırlı bence 2. bir multiplayer vakası olacak ubi için
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×