Sea of Thieves'den kapalı beta fragmanı geldi

Sea of Thieves'den kapalı beta fragmanı geldi

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 25.01.2018 - 01:49
Korsan bayraklarınızı asın.

Rare ve Microsoft, bugün kapalı betasını başlatan oyunları Sea of Thieves için yeni bir video yayınladı. Kapalı betanın başlangıcını kutlayan videoda oyunu oynayabilmek için ne yapmanız gerektiği de belirtiliyor. Eğer geçmişte Sea of Thieves'in teknik alfa testine katıldıysanız, kapalı betaya giriş yapabilirsiniz. Eğer oyunu ön sipariş yapmışsanız, yine aynı şekilde Sea of Thieves'in kapalı betasına giriş hakkına sahipsiniz. Tabi bir de mail yolu ile davet edilen oyuncular var. "Bende hiçbiri yok" diyorsanız ve oyunu oynamak için can atıyorsanız, yapmanız gereken şey, oyunu ön sipariş yapmak.

Sea of Thieves'den kapalı beta fragmanı geldi

Sea of Thieves'i beta sürecinde satın alan oyuncular betaya giriş yapabilecek. Bu tabi ki biraz sinir bozucu olabilir. Fakat, kurallar böyle. Oyuncuların bir diğer seçeneği ise ilerleyen zamanlarda gerçekleşecek olan açık betayı beklemek olacak. Birinci şahıs bakış açısı ile oynanan, co-op ve korsan temalı bir oyun olan Sea of Thieves, Windows ve Xbox One'da yayınlanacak. Oynanışı ve grafikleri ile dikkat çeken oyunun kapalı beta fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 15.01.2021 18:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×