Sea of Thieves'e mikro ödemelerin geleceği tarih belli oldu

Sea of Thieves'e mikro ödemelerin geleceği tarih belli oldu

Furkan Güler
Furkan Güler 14.02.2018 - 17:16
Oyunun geliştiricisinden yeni bir açıklama daha geldi.

Keşif mekaniğini korsancılık ve açık dünya ile birleştiren Rare'ın eğlenceli yeni oyunu Sea of Thieves hakkında yeni bir bilgi daha geldi. Hatırlayacağınız üzere projenin önemli isimlerinden bir tanesi olan Joe Nate, Sea of Thieves'te hiçbir şekilde eşya kutusu olmayacağını açıklamıştı. Oyuncuları sevindiren bu haberden sonra geliştirici ekipten adeta Joe Nate'in bu lafını iğneleyici bir açıklama geldi. Belirtilene göre Sea of Thieves'in çıktığı tarihin 3 ay sonrasında oyuna mikro ödeme sistemi eklenecek. Mikro ödemeler ile birlikte oyunda ne gibi eşyaları satın alabileceğimiz ise belli değil.

Sea of Thieves'e de mikro ödemeler gelecek

Fakat oyuncular bu mikro ödemelerin kostüm ve aksesuarlar için geleceğine inanıyor. Tam tersi bir durumda örnek vermek gerekirse mikro ödemeler ile görev satın alma gibi bir sistem oyuna eklenirse, muhtemelen bu oyuncuları fazlasıyla üzecektir. Geride bıraktığımız gün Joe Neate, oyuncuların Sea of Thieves deneyimine odaklandıklarını ve bunu geliştirmek için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını açıklamıştı.

20 Mart 2018 tarihinde Xbox One ve PC platformuna çıkması beklenen oyun, bakalım nasıl olacak?


Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 15.01.2021 18:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
kahvebitti
kahvebitti 15.02.2018 17:37
içerik olucak bu oyunun en büyük sorunu o içeri world boss uniqueler toplu raid questlerle .. birşeytirmedikleri sürece gidipde 260 lira vermek çok fazla 30 liraya bdo al daha iyi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.02.2018 19:37
Sea of Microtransactions aslında F2P olmalıydı. Online'dan ibaret bir oyun. Hem 60 dolar alıp hem de f2p eklemek faciadır. Microsoft yine oyun dünyasının içine ediyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.02.2018 19:03
Oyun GG beyler. Elveda...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×