Sea of Thieves'in gemi tayfaları neden en fazla 4 kişilik?

Sea of Thieves'in gemi tayfaları neden en fazla 4 kişilik?

Furkan Güler
Furkan Güler 15.02.2018 - 13:56
Oyun hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Macera ve keşif öğesini açık dünyanın yanında korsan teması ile harmanlayan eğlenceli oyun Sea of Thieves'ten yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Uzun bir sürenin ardından Kinect'e oyun geliştiren ve bu sefer iddialı bir oyun ile oyuncuların karşısına çıkan Rare ekibi, gemi tayfalarının neden en fazla 4 kişi olduğu ile ilgili bir açıklama yaptı. Oyunun baş tasarımcılarından Mike Chapman, geri dönüşler sonucunda oyuncuların büyük tayfalar istemediğini ve küçük tayfalarda oyunun daha eğlenceli olacağına inandıkları için bu yolu izlediklerini belirtti.

Sea of Thieves'in gemileri neden 4 kişilik?

Chapman'ın söylediğine geliştirici ekip, 8 veya 10 kişilik gemi yapacakmış ancak son anda bu kararlarından vazgeçmişler. Ayrıca büyük tayfalarda oyuncuların daha zor iletişim kuracağına inanan Chapman, 4 sayısını Sea of Thieves'in tayfaları için büyülü bir rakam olarak görüyor. Diğer bir yandan oyunun tepe geliştiricilerinden olan Joe Neate, oyuncuların Sea of Thieves deneyimine odaklandıklarını ve bunu geliştirmek için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını açıklamıştı. 20 Mart 2018 tarihinde Xbox One ve PC platformuna çıkması beklenen oyun, bakalım bizlere neler sunacak?

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2020 07:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
alp10eren
alp10eren 15.02.2018 16:14
4 ten az kişi ile de oynayanabilecek mi acaba?

----------------------------

Evet oynanıyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.02.2018 22:50
Geri dönüş almış mış, yalan. İnanmıyorsan yap burada bir anket gör sonucu Furkiciğim. Bu araba değil ki, koskoca gemi, 8 veya 10 kişilik yer zaten mevcut. Başka bir sebebi var, suçu oyunculara atıyorlar. Dört kişilik tayfa mı olur. Üstelik kaptan dahil toplam dört kişilik oyuncu tayfası..
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×