Sea of Thieves'in ilk büyük güncellemesi ne zaman çıkacak?

Sea of Thieves'in ilk büyük güncellemesi ne zaman çıkacak?

Furkan Güler
Furkan Güler 19.05.2018 - 01:48
Bu güncelleme sayesinde oyuna geri dönmek isteyebilirsiniz.

Korsan teması sayesinde oyuncuların ilgisini çeken Sea of Thieves, çıktığı günden bu yana hızlı bir şekilde oyuncu kaybetse de geliştiriciler oyunu bırakan oyuncuları geri kazanmak istiyorlar. Bu yüzden oyunu devamlı olarak güncelleyeceklerine dair sözler veren geliştiriciler, oyunun ilk büyük güncellemesini yakında yayınlayacak. 29 Mayıs tarihinde Hungering Deep isimli büyük güncellemenin oyunculara sunulacağını belirten Rare ekibi, bu güncelleme sayesinde oyuna onlarca saatlik içeriğin ekleneceğini belirtti.

Sea of Thieves'in ilk büyük güncellemesi belli oldu

Büyük deniz canavarlarını oyuna ekleyecek olan Hungering Deep güncellemesinin kendine özel bir hikayesinin olacağı açıklandı. Rare ekibi hikaye hakkında şu anda herhangi bir girişimde bulunmadı. Bu durumu ise oyuncuların güncellemede yaşayacakları heyecanın öldürülmemesine bağlıyorlar. Xbox One ve Windows 10 yüklü PC'lerde bulunan oyunun, aynı zamanda çapraz platform desteğine de sahip olduğunu belirtelim. Game Pass üzerinden satılan oyunu aylık 30 TL ödeyerek oynamak mümkün durumda.

Eğer arkadaşlarınız ile oynamak için güzel bir co - op oyun arıyorsanız, Sea of Thieves sizin ilacınız olabilir.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2020 23:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.05.2018 12:07
ne şişirmişlerdi bu oyunuda patladı gitti esamesi okunmuyor microsoft elini attığını kurutuyor hala xboxu ve windowsu nasıl tamamen batıramadılar şaşıyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×