Sea of Thieves'in su efekti PUBG'de kullanılacak

Sea of Thieves'in su efekti PUBG'de kullanılacak

Furkan Güler
Furkan Güler 8.09.2017 - 10:21
Microsoft, BlueHole stüdyosuna tam destek veriyor.
PC platfırmunda kısa sürede sükse yapan PlayerUnknown’s Battlegrounds, satışları ve aktif oyuncu sayısı ile dikkatleri üzerinde toplamayı başardı. Twitch.tv'de de League of Legends'ın tahtını elinden alarak en izlenen oyun olmayı başaran PlayerUnknown’s Battlegrounds'un yeni gelecek grafik güncellemeleri ile ilgili bilgiler paylaşıldı. Yabancı oyun basını ile röportaj yapan Microsoft sözcüsü Rare'ın, BlueHole geliştiricilerine PlayerUnknown’s Battlegrounds'un geliştirilme aşamasında yardımcı olduğunu açıkladı. Geride bıraktığımız gün BlueHole'ün yaptığı açıklamada, Microsoft'un kendilerine PlayerUnknown’s Battlegrounds'un geliştirilmesi açısından yardım ettiğini açıklamıştı.

Sea of Thieves'in su efekti PUBG'de kullanılacak
Xbox 360 döneminde Microsoft için Kinect oyunları yapan Rare'ın sahip olduğu tecrübe, PlayerUnknown’s Battlegrounds geliştiricilerinin oldukça işine yarayabilir. Sea of Thieves'in su efektlerini kullanacağı söylenen PlayerUnknown’s Battlegrounds'ta artık daha gerçekçi grafikler ile karşılaşacağız. Tema olarak bir denizcilik oyunu olan Sea of Thieves'in su efektleri tahminimize göre oldukça kaliteli bir şekilde geliştirilmiştir. Windows 10 ve Xbox One platformlarına çıkacak olan Sea of Thieves'te keşif odaklı mekaniklerin yanında deniz savaşlarına da şahit olacağız.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 14:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.09.2017 01:26
önümüzdeki update le pubg'ye yeni yagmur sisi efekti gelicek o daha heyecan verici. neticede oyun arazide geçiyo.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×