Sea of Thieves'in yeni güncellemesi oyunu baştan indiriyor!

Sea of Thieves'in yeni güncellemesi oyunu baştan indiriyor!

Furkan Güler
Furkan Güler 28.03.2018 - 15:28
Ağam eğlenir bizimle...

Video oyun tarihinin en tecrübeli geliştiricilerinden olan Rare'ın son oyunu Sea of Thieves, geride bıraktığımız hafta oyuncuların karşısına çıktı. İçerik anlamında sıkıntıları bulunan oyun, teknik anlamda da bazı sorunlar içeriyordu. Geliştiriciler bu sorunları düzelteceklerine dair söz vermişti. Şimdi ise söz verildiği gibi ilk güncelleme oyuna geldi. Ancak yeni gelen güncellemenin oyunu baştan indirdiği ortaya çıktı. Ortaya çıkanlara göre Rare, yama ile değiştirilecek dosyalarda bir hata çıkmaması için, var olan tüm dosyaları baştan oyunculara indirtme kararı almış. Eğer normalde olduğu gibi oyuna yama gelseydi, geliştiriciler hataları gözlemlemek için yamaya özel bir test süreci uygulamak zorundaydı. Bu test süreci ile uğraşmayan yapımcı ekip, yükü oyunculara bindirme kararı aldı.

Sea of Thieves'in yeni yaması oyunu baştan indiriyor

Gelecek dönemde oyuna eklenmesi planlanan yamalara da böyle işlemlerin mi yapılacağı, yoksa normal yollar ile oyuna yama mı getirtileceği belli değil. Oyuncular Sea of Thieves'in forumlarında geliştirici ekibe bu yüzden kızdıklarını dile getiriyorlar. Diğer bir yandan yama ile birlikte oyunda yer alan onlarca hatanın da üstesinden gelindiğini belirtelim. Son olarak bu durumun PC kullanıcılarına özel olduğunun da altını çizelim.

Eğer oyun için yazdığımız incelemeyi okumak istiyorsanız, sizi buraya alalım.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2021 23:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×