Sea of Thieves'te 540p/15FPS grafik seçeneği bulunacak

Sea of Thieves'te 540p/15FPS grafik seçeneği bulunacak

Furkan Güler
Furkan Güler 31.08.2017 - 12:59
Bilgisayar kasanızı fi tarihinde topladıysanız bu ayar tam size göre.
Video oyun dünyasının köklü geliştiricilerinden Rare, geliştirmekte oldukları Sea of Thieves hakkında ilginç bir açıklama yaptı. Sea of Thieves'in tepe isimlerinden Ted Timmins, yabancı basın ile yaptıkları röportajda, oyunun PC sürümünde 540p çözünürlük ve 15 FPS kilidinin bulunduğu bir grafik ayar menüsünün olacağını söyledi.

Timmins, oyunculardan aldıkları geri dönüşler sonrasına böyle bir karar aldıklarını belirtiyor. Timmins'e göre bazı oyuncular Sea of Thieves'i 15 FPS'te oynamaktan mutlu durumda. Açıklanan minimum sistem gereksinimlerin altına inilebileceğini söyleyen Timmins, oyuna ekledikleri içeriklerin oyuncuların istekleri ile doğru orantılı olduğunun altını çiziyor.

Sea of Thieves'te 540p/15FPS grafik seçeneği bulunacak
Şahsen hangi oyuncunun oyunu 15 FPS kilidi ile oynamaktan mutlu olacağını merak ediyorum. Hali hazırda rekabetçi bir yapıda olan oyunlarda, FPS oranının bile oynanışa etki edeceğini düşürnüksek oyunu 15 FPS'te oynayan oyuncuların sayısı pek fazla olmayacaktır. Gemi savaşlarının yanında keşif öğeleri de bulunan Sea of Thieves, 2018'in ilk aylarında Xbox One ve PC platformları için çıkacak.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 19:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.08.2017 13:16
ha ha ha
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×