Sea of Thieves'te neden eşya kutusu olmayacağı belli oldu

Sea of Thieves'te neden eşya kutusu olmayacağı belli oldu

Furkan Güler
Furkan Güler 13.02.2018 - 17:35
Oyunun geliştiricisinden açıklama geldi.

Oyuncuları özgür bir korsan dünyasına götürecek olan Sea Thieves'in çıkış gününe oldukça az bir zaman kaldı. 20 Mart 2018 tarihinde Xbox One platformlarının yanında PC'de Windows 10 yüklü cihazlar için çıkacak olan oyunun tepe geliştiricisi, yabancı basın ile yaptığı bir röportajda oyunun içeriklerinden bahsetti. Rare ekibinden Joe Nate, oyunculara daha iyi bir oyun deneyimi sunmak istedikleri için Sea of Thieves'e eşya kutusu koymadıklarını belirtiyor. Özellikle Overwatch ve Call of Duty gibi oyunlarda parlayan eşya kutusu sistemi neredeyse müsait olan tüm oyunlara sıçramış durumda. Ancak bildiğiniz gibi Sea of Thieves'in geliştiricisi Rare, kendini bu durumdan koruyarak, oyuncuların kafasında oluşan soru işaretlerini giderdi.

Sea of Thieves'te neden eşya kutuları yok?

İlerleyen zamanlarda da oyuna herhangi bir eşya kutusu sistemi koymayacaklarını söyleyen Nate, eşya kutusu sisteminin Game Pass sistemi ile örtüşmediğinin altını çiziyor. Hali hazırda Game Pass sistemine aylık para ödeyen oyuncuların bir de eşya kutusu satın alması biraz ilginç olurdu. Eğer Sea of Thieves'te eşya kutusu olsaydı, paralel olarak oyunu Game Pass üzerinden oynayan oyuncular yüzünden oyunun eşya kutusu satışları da düşebilirdi.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2021 11:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.02.2018 10:55
33 yaşındayım. Dlc lerin ilk uygulandığı zamanları hatırlarım, yazarlar editörler oyunun parçalarını ayrıca parayla satmak nasıl bir mantıktır diye yerden yere vururlardı. Adamlar hiç geri adım atmadı ve herkez alıştı. Öyle ki hatta daha oyun çıkmadan kaç parça dlc sunulacağı açıklanır oldu.
MK Okuru
MK Okuru 14.02.2018 18:17
Yalnız değilsin kardo. Bil istedim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.02.2018 17:09
260 lira oyun bi zahmet olmasin
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.02.2018 10:57
Aradan zaman geçti bırak dlc yi adamlar oyun içinde kutu satmaya başladı, Artık bunların olmadığı oyunları neden yok diye sorgulayan yazılar okuyorsunuz. İşte bunun nedeni yönetenlere tepki gösterip o ürünleri almayacağımıza koyun sürüsünden hiçbir fakımız olmadığından bize dayattıklarını kabullenme
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×