Seafight

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 7.07.2010 - 17:10
Deniz savaşları, herkese göre değildir
ÜCRETSİZ OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

Tarayıcı tabanlı MMORPG'ler arasında denizlerde geçen bir oyun Seafight. Üyeliğimizi gerçekleştirdikten sonra karşımıza çeşitli seçenekler çıkıyor. İlk olarak size ait bir gemi veriliyor. Bu gemiyle başta çeşitli yaratık ve NPC'leri öldürerek para ve tecrübe kazanıyorsunuz. Bu şekilde yeni mürettebat, korsan ve silahlar alabiliyorsunuz.

Menüler oldukça ayrıntılı ve hızlıca istediğiniz yere gelebiliyorsunuz. Yetenekler, tersane, silahlar, meyhane, tüccar, barınak, filo ve pazar yeri gibi menüler mevcut. Buralarda ticaret yapmak, korsan bulmak ve yeni silahlar almak mümkün. Seafight tamamen Türkçe. Fakat küçük dil hataları da gözden kaçmıyor.

Seafight
Tarafını iyi seç

Bunun dışında oyunda çeşitli klanlar var ve isterseniz bu klanlara katılabiliyorsunuz. Seafight'ın savaş ekranı eğlenceli. Gerçek zamanlı olarak düşmanları ve diğer oyuncuları görebiliyorsunuz. Animasyonlar o kadar iyi olmasa da eğlenceli. Canavarları ve düşmanları öldürerek altın kazanıyorsunuz. Sesler ise deniz savaşlarına uygun olacak biçimde.

Bütün bunların birleşiminde sizi saatlerce başında tutabilecek bir deniz macerası Seafight.
 
ÜCRETSİZ OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2022 01:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
emrEΈψιλον
emrEΈψιλον 26.06.2015 12:32
Yıl olmuş 2015 ve hiç kimse oynamıyor.Haklılar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Seafight

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×