Seafight

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 7.07.2010 - 17:10
Deniz savaşları, herkese göre değildir
ÜCRETSİZ OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

Tarayıcı tabanlı MMORPG'ler arasında denizlerde geçen bir oyun Seafight. Üyeliğimizi gerçekleştirdikten sonra karşımıza çeşitli seçenekler çıkıyor. İlk olarak size ait bir gemi veriliyor. Bu gemiyle başta çeşitli yaratık ve NPC'leri öldürerek para ve tecrübe kazanıyorsunuz. Bu şekilde yeni mürettebat, korsan ve silahlar alabiliyorsunuz.

Menüler oldukça ayrıntılı ve hızlıca istediğiniz yere gelebiliyorsunuz. Yetenekler, tersane, silahlar, meyhane, tüccar, barınak, filo ve pazar yeri gibi menüler mevcut. Buralarda ticaret yapmak, korsan bulmak ve yeni silahlar almak mümkün. Seafight tamamen Türkçe. Fakat küçük dil hataları da gözden kaçmıyor.

Seafight
Tarafını iyi seç

Bunun dışında oyunda çeşitli klanlar var ve isterseniz bu klanlara katılabiliyorsunuz. Seafight'ın savaş ekranı eğlenceli. Gerçek zamanlı olarak düşmanları ve diğer oyuncuları görebiliyorsunuz. Animasyonlar o kadar iyi olmasa da eğlenceli. Canavarları ve düşmanları öldürerek altın kazanıyorsunuz. Sesler ise deniz savaşlarına uygun olacak biçimde.

Bütün bunların birleşiminde sizi saatlerce başında tutabilecek bir deniz macerası Seafight.
 
ÜCRETSİZ OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 13:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
emrEΈψιλον
emrEΈψιλον 26.06.2015 12:32
Yıl olmuş 2015 ve hiç kimse oynamıyor.Haklılar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Seafight

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×