Sean Bean Hitman 2'de hedef oluyor!

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 17.10.2018 - 17:38
Sean Bean'i öldürmek bu sefer o kadar da kolay olmayacak

Filmlerde ve dizilerde "ölen adam" rolleri ile bilinen, ölme konusunda müthiş bir şöhretin sahibi olan ünlü aktör Sean Bean, Hitman 2'de hedef olarak karşımıza çıkacak. Sean Bean, Hitman 2'de "yakalanması zor hedef" olarak yer alacak. The Undying adlı görevde eski MI5 ajanı, yeni suikastçi Mark Faba karakteriyle karşımıza çıkacak olan Sean Bean'e suikast düzenleyebilmek için Ajan 47'nin yalnızca 10 günü olacak. Hitman 2. PC PlayStation 4  ve Xbox One için 13 Kasım'da yayınlanacak. Sean Bean'e suikast düzenlemeye çalışacağımız The Undying görevi ise 20 Kasım'da yayınlanacak ve 10 gün boyunca aktif kalacak.

Sean Bean'in Hitman 2'de rol alacağı duyuruldu

Geliştirici IO Interactive ve dağıtımcı Warner Bros Interactive, Sean Bean'in Hitman 2'de yer alacağını duyurdu. Sean Bean Hitman 2'de eski MI5 ajanı, yeni suikastçı Mark Faba karakteri ile karşımıza çıkacak. Kendi sahte ölümlerini düzenlemesi ile nam salan Mark Faba'yı öldürmek hiç de kolay olmayacak. Yeni rolü ile ilgili heyecanının dile getiren Bean, şu açıklamayı yaptı "Yeni bir rol oynamak her zaman heyecan vericidir. Görev yayınlandığı zaman herkesin karakterimi görmesini sabırsızlıkla bekliyorum" dedi.

IO Interactive Studio'nun başındaki isim Hakan Abrak ise Sean Bean'ile ortaklıklarından duydukları heyecanı dile getirdi. Tüm oyuncuların ücretsiz yayınlanacak olan bu canlı içerikten keyif almasını istediklerini belirtti.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 19.10.2021 04:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bilgekhan
Bilgekhan 19.10.2018 17:04
Yazık ya herkes bu adamı öldürmek istiyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.10.2018 03:19
Burda da mı ölecek yeter ulaaaan
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sean Bean Hitman 2'de hedef oluyor!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×