Sean Murray, No Man's Sky Switch sürümü hakkında ne düşünüyor?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 13.08.2019 - 12:21
Oyunun Switch'e gelme ihtimali var mı?

Sean Murray katıldığı bir söyleşide No Man's Sky'ı Nintendo Switch'e çıkarmanın ilginç olacağını dile getirdi. Şu sıralar oyuna gelen Beyond isimli güncellemenin tanıtımını gerçekleştiren Murray, gelen sorular üzerine Nintendo Switch platformu için açıklamalarda bulunmuş.

Sean Murray, No Man's Sky Switch sürümü hakkında ne düşünüyor?

Oyun Geliştiricileri Konferansı'nda (GDC) gelen sorular üzerine cevap veren Murray "Bu süper derecede ilginç olurdu. Switch platformunu çok seviyorum. Açıkçacı şu anda yaptığımız gelişmelere odaklanmış durumdayız ve oyunun PS VR sürümü üzerinde gerçekten de çok çalıştık. Bu yüzden neyin mümkün olduğunu daha net bir şekilde görmek isterim" cevabını vermiş. Yani ekip olarak Switch platformuna sıcak bakılıyor ama şu an için öyle bir planlamanın yapılmadığı dile getirilmiş. 

bedava olarak yayınlanan Beyond güncellemesi ile birlikte No Man's Sky platforma göre değişiklik gösteren 16 ila 32 kişilik multiplayer moduna da kavuşmuş oldu. İlk çıktığında büyük eleştirilen alan oyunun şu aşamada oldukça sevildiğini de dile getirmemiz gerekiyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2021 02:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sean Murray, No Man's Sky Switch sürümü hakkında ne düşünüyor?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×