Sean Penn'in bilim kurgu dizisi The First'ün fragmanı yayınlandı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 29.08.2018 - 13:26
Uzay draması The First ilgi çekici duruyor

Hulu ve Channel 4 işbirliği ile ekrana taşınacak olan The First'ün baş rolünde, ünlü oyuncu ve yapımcı Sean Penn yer alıyor. Mars'a yapılan ilk insanlı görevi konu alan yapımın ilk fragmanı yayınlandı. House of Cards'ın yaratıcısı Beau Willimon, The First'ün de yaratıcı kadrosunun başında yer alıyor. Sekiz bölümden oluşacak dizide ilk kez bir dizide yer alacak olan Sean Penn'in yanı sıra Natascha McElhone, Lisa Gay Hamilton, Anna Jacoby-Heron, Rey Lucas, Keiko Agena, Oded Fehr ve Hannah Ware gibi isimler de dikkat çekiyor. Hulu paltformunda yayınlanacak olan The First'in yayınlanan ilk fragmanının aşağıdaki oynatıcı üzerinden izleyebilirsiniz.

Sean Penn'in bilim kurgu dizisi The First'ün ilk fragmanı geldi

Mars'a koloni kurmak için yola çıkmaya hazırlanan astronot ekibinin, bu zorlu göreve hazırlık sürecini konu alan The First'te, astronotların ve ailelilerinin bu süreçte yaşadıkları dramatik olaylar konu edilecek. The First 14 Eylül'de Hulu platformunda yayınlanacak. Amerika, Mars programı kapsamında 2024 yılında Kızıl Gezegen'e ilk insanlı keşif görevini başlatmayı planlıyor.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 22.05.2022 04:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.08.2018 10:49
The Expanse
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sean Penn'in bilim kurgu dizisi The First'ün fragmanı yayınlandı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×