Second Extinction, Epic Games'de ücretsiz oldu

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 21.12.2021 - 22:31
Yılbaşına göre her gün yeni bir oyunu ücretsiz vermeye devam eden Epic Games, Second Extinction'u ücretsiz olarak sunuyor.

Uzun bir süredir her hafta dağıttığı ücretsiz oyunlar ve düzenlediği büyük indirimlerle gündeme gelen Epic Games, yılbaşına kadar her gün bir 'Gizemli Oyun' ücretsiz dağıtacağını açıklamıştı. Toplamda 15 adet ücretsiz oyun dağıtacak olan Epic Games'in altıncı gizemli oyunu da belli olmuş bulunuyor. 40 TL değerindeki Second Extinction, yarın saat 19.00'a kadar ücretsiz.

Second Extinction, Epic Games'de ücretsiz oldu

Nedir bu Second Extinction? Dev bir haritada, büyük silahlar ile dinazorlara karşı savaştığımız bir co-op birinci şahıs nişancı oyunu olan yapım, henüz bir erken erişim oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Second Extinction, Epic Games'de ücretsiz oldu

Epic Games ücretsiz oyunları nasıl alınır? Ücretsiz oyunlar sekmesine, buraya tıklayarak oldukça kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Daha sonrasında ise bir Epic hesabına ihtiyacınız olacak. Tamamen ücretsiz bir şekilde hesabınızı oluşturduktan sonra; ücretsiz oyunlar sekmesindeki oyunların üstüne tıklayıp, ücretsiz oyununuzu kütüphanenize kalıcı bir şekilde ekleyebilir ve dilediğiniz zaman oyununuza ulaşabilirsiniz.

Epic Games yılbaşı kampanyasında dağıtılan oyunlar

  • Shenmue III
  • Neon Abyss
  • Remnant: From the Ashes
  • The Vanishing of Ethan Carter
  • Loop Hero
  • Second Extinction
  • ?
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2022 01:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Second Extinction, Epic Games'de ücretsiz oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×