Second Life'e MTV'den rakip geliyor

Fatih Canıtez
Fatih Canıtez 3.06.2010 - 12:31
Second Life'e MTV'den rakip geliyor

Second Life'e MTV'den rakip geliyor

Dünyanın en önemli müzik kanallarından biri olan MTV, şimdi MMOG arenasını sarsmaya hazırlanıyor. “Multi-user 3D online dünya” olarak adlandıran sanal dünya için 10tacle firmasıyla anlaşan MTV, Viacom ile de bir projede ortak olacak. Oyun kesin olarak belli olmasa da; 2008 yılının başında son kullanıcısıyla buluşacak ve böylece MTV'de sahip olduğu tüm marka ve logolarla oluşturduğu bu sanal dünyanın içinde yer alacak.

MTV, 10tacle ile tam beş yıllık opsiyonlu bir sözleşme imzalarken, tüm yönetimini ve teknik işlerini 10tacle firması üstlenecek. Geniş bir kitleye ulaşacağı tahmin edilen oyunun piyasaya sürülmesinden itibaren Avrupa ve Asya ülkeleri de bu sanal ortamın içine dahil olabilecekler.

Son olarak, MTV'ye hayırlı olsun diyelim; zira Sony (PS3 HOME) ve MTV son çıkışlarıyla Second Life'a ciddi birer rakip olacaklar gibi gözüküyor bu gidişle.

Kaynağa ulaşmak için tıklayınız.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.07.2021 22:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
Second Life'e MTV'den rakip geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×