Secret of Mana Remake, Switch için gelebilir

Secret of Mana Remake, Switch için gelebilir

Furkan Güler
Furkan Güler 28.01.2018 - 02:29
Switch kullanıcıları için nostalji rüzgarı

Secret of Mana simli oyun, 90'lı ilk başlarında başında Final Fantasy serisi ve Chrono Trigger ile birlikte en iyi RYO oyunlarından birisi olarak gösteriliyordu. Hayran bırakan hikayesinin yanında dönemine göre yenilikçi savaş sistemi ile oyuncuları kendine hayran bırakan yapım hakkında yeni bir bilgi daha geldi. Hali hazırda PlayStation 4, PS Vita ve PC platformunda bulunan oyunun yeniden yapım sürümü Nintendo Switch için de gelebilir. 15 Şubat 2018 tarihinde ilgili platformlara çıkan oyun eğer sonrasında Nintendo Switch’e de gelirse, eski oyuncuların bayram havasında olacağını söyleyebiliriz. Hatırlayacağımız üzere PC platformu için de duyurulan Secret of Mana’nın yeniden yapımı oyuncular için sürpriz olmuştu. Çünkü herhangi bir oyuncu oyunun PC’ye gelmesini beklemiyordu. Bu yüzden Secret of Mana’nın Nintnedo Switch sürümünü sürpriz bir duyuru ile görmemize oldukça olası bir durum.


Switch kullanıcıları için güzel haber


Eski tarz havasından herhangi bir mekanik kaybetmeden, hatta üzerine oldukça fazla yenilik koyan Secret of Mana’nın yeniden yapım versiyonunu sağlam bir JRYO arıyorsanız şiddetle tavsiye ediyorum.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2020 07:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
Assassin2016
Assassin2016 28.01.2018 13:46
Final Fantasy de gelse keşke.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×