Secrets of Rætikon Indiegogo'da!

Mert Günhan
Mert Günhan 25.10.2013 - 10:52
Broken Rules'un yeni oyunu!
Yet It Moves'un yapımcısı Broken Rules'un yeni oyunu Secrets of Raetikon indiegogo'da! Oyun son yapım sürecine girmişken, ekstra bütçe toplamaya çalışan ekip, indiegogo sayesinde 40.000 dolar toplamayı hedefliyor.

Oyunun Alpha versiyonunda çıkacak bug sayısını minimuma indirmek istediğini söyleyen ekip, yakında Alpha versiyonunu PC ve Mac için çıkartacaklarının altını çizdi.

Secrets of Rætikon Indiegogo'da!
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2023 07:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
Secrets of Rætikon Indiegogo'da!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×