SEGA: Alien vs. Predator'e şimdilik devam oyunu yok

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 13.05.2011 - 16:22
Ünlü firma Alien evreninin başka yönlerini keşfetme peşinde
SEGA firması yaptığı açıklamada film dünyasının iki ünlü uzaylısı olan Alien ve Predator'ün baş rolünü aldığı Alien vs. Predator için devam oyununun şu an için düşünülmediğini belirtti.

SEGA: Alien vs. Predator'e şimdilik devam oyunu yok
Dağıtımcı firmanın CEO'su Mike Hayes yaptığı bir röportajda, dün sitemizde de yayımlanan Creative Assembly'nin geliştirdiği yeni Alien konsol oyunu varken bu alanda daha pek çok şey yapabileceklerini dolayısı ile devam oyununu henüz düşünmediklerini belirtti.

"AVP oyunu çok başarılı bir oyundu dolayısı ile insanların bir devam oyunu beklemesi gayet doğal. Ancak şu anda Gearbox'a zaten Aliens: Colonial Marines'i yaptırıyoruz. Alien evreni o kadar ilginç bir evren ki bir devam oyunu yapmadan önce gerçekleştirebileceğiniz daha binlerce yeni fikir bulabiliyorsunuz. Bir devam oyunundan önce yapılabilecek çok şey varken biz de bunların peşinden koşuyoruz."
Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 17.05.2022 20:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
SEGA: Alien vs. Predator'e şimdilik devam oyunu yok

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×