Sega Dreamcast, 10. yılını kutluyor. Sonic geri dönüyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Sega Dreamcast, 10. yılını kutluyor. Sonic geri dönüyor
Haber için Ozan Özarslan'a teşekkür ederiz.

Sega, yeni planını açıkladı; Yeni ismi “Project Needlemouse” olan yapım, 2D Sonic HD olarak PS3 ve X360 için 2010 da geliyor. 1991 yılında çıkan ilk oyunu Sonic and Hedgehog'un, Sega Genesis platformundaki tadı çok başkaydı. “old-school Sonic fan” grubu, eskiye dönüşün güzel olabileceği önerisini sundu ve Sega bu isteklerini gerçekleştirdi. 10. yılını kutladığı bu yıl Sega için olumlu bir gelişme.

Kaynak: www.joystiq.com

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 01:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sega Dreamcast, 10. yılını kutluyor. Sonic geri dönüyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×