SEGA Genesis klasikleri Steam'de

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 15.09.2010 - 10:50
SEGA Genesis, Steam'e ikinci kez geldi.

SEGA, Genesis konsolundaki klasik oyunlarını ikinci defa Steam'den sunuyor.

Oyunlar arasında Alex Kidd in the Enchanted Castle, Bonanza Bros., Columns, Dr Robotnick's Mean Bean Machine, Ecco Jr., Eternal Champions, Fatal Labyrinth, Galaxy Force 2, Kid Chameleon, Ristar, Sonic Spinball ve Super Thunder Blade yer alıyor.

Her biri 3 dolar'dan satılan oyunlar arasında Dr Robotnick's Mean Bean Machine ve Sonic Spinball ise 5 dolar'dan oyunculara sunuluyor. İçerisinde bu iki oyun dışındaki oyunların bulunduğu paket ise 15 dolar'dan satılıyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
SEGA Genesis klasikleri Steam'de

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×