Sega Soccer Slam

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Hile Kodları
Siyah kutu topu açmak için – Oyuncuların kendini tanıttığı ve eşyaları hakkında konuştuğu ekranda sırasıyla R1 , Sol , Sol , Aşağı , O , O tuşlarına basın.

Sonsuz turbo - Oyuncuların kendini tanıttığı ve eşyaları hakkında konuştuğu ekranda sırasıyla L1 , R1 , Sağ , Yukarı , O , O tuşlarına basın.

Maximum güç modu - Oyuncuların kendini tanıttığı ve eşyaları hakkında konuştuğu ekranda sırasıyla L1 , R1 , Sol , Sağ , Kare, Kare tuşlarına basın.

Sınırsız spot ışığı - Oyuncuların kendini tanıttığı ve eşyaları hakkında konuştuğu ekranda sırasıyla L1 , R1 , Aşağı , Sağ , Kare , O tuşlarına basın.

Eski okul topu için - Oyuncuların kendini tanıttığı ve eşyaları hakkında konuştuğu ekranda sırasıyla R1 , Sağ , Sol , Sol , Kare , O tuşlarına basın.

Göz bebeği şeklindeki to için - Oyuncuların kendini tanıttığı ve eşyaları hakkında konuştuğu ekranda sırasıyla R1 , Sağ , Aşağı , Yukarı , O , O tuşlarına basın.

Büyük vuruşlar için - Oyuncuların kendini tanıttığı ve eşyaları hakkında konuştuğu ekranda sırasıyla L1 , R1 , Yukarı , Yukarı , O , Kare tuşlarına basın.

Dünya şeklindeki top için - Oyuncuların kendini tanıttığı ve eşyaları hakkında konuştuğu ekranda sırasıyla R1 , Sağ , Sağ , Sol , O , O tuşlarına basın.

Plaj topu için - Oyuncuların kendini tanıttığı ve eşyaları hakkında konuştuğu ekranda sırasıyla R1 , Sağ , Sağ , Aşağı , Kare , O tuşlarına basın.

Eski tıp için - Oyuncuların kendini tanıttığı ve eşyaları hakkında konuştuğu ekranda sırasıyla R1 , Sol , Yukarı , Yukarı , Kare , Kare tuşlarına basın.

Çocuk topu için - Oyuncuların kendini tanıttığı ve eşyaları hakkında konuştuğu ekranda sırasıyla R1 , Sol , Sağ , Sağ , Kare , Kare tuşlarına basın.

Farklı Tsunami Takımı - Oyuncuların kendini tanıttığı ve eşyaları hakkında konuştuğu ekranda sırasıyla O , Kare , Aşağı , Yukarı , Sağ , Sol tuşlarına basın.

Farklı Volta Takımı - Oyuncuların kendini tanıttığı ve eşyaları hakkında konuştuğu ekranda sırasıyla Kare , O , Aşağı , Yukarı , Aşağı , Yukarı tuşlarına basın.

Farklı Subzero Takımı - Oyuncuların kendini tanıttığı ve eşyaları hakkında konuştuğu ekranda sırasıyla  Kare , Kare , Aşağı , Sağ , Sol , Yukarı tuşlarına basın.

Farklı Spirit Takımı - Oyuncuların kendini tanıttığı ve eşyaları hakkında konuştuğu ekranda sırasıyla  Kare , Kare , Aşağı , Aşağı , Sol , Sağ tuşlarına basın.

Farklı El Fuego Takımı - Oyuncuların kendini tanıttığı ve eşyaları hakkında konuştuğu ekranda sırasıyla  O , O , Aşağı , Aşağı , Sağ , Sol tuşlarına basın.

Farklı Toxic Takımı - Oyuncuların kendini tanıttığı ve eşyaları hakkında konuştuğu ekranda sırasıyla  Kare , O , Aşağı , Yukarı , Yukarı tuşlarına basın.

Bütün Farklı Takımlar - Oyuncuların kendini tanıttığı ve eşyaları hakkında konuştuğu ekranda sırasıyla  O , Kare , Aşağı , Aşağı , Aşağı , Aşağı tuşlarına basın.

Klasik Film Modu için - Oyuncuların kendini tanıttığı ve eşyaları hakkında konuştuğu ekranda sırasıyla  O , Kare , O , Kare , O , Kare , Sol , Sağ , Sol , Sağ , Sol , Sağ tuşlarına basın.

Modern Film Modu için - Oyuncuların kendini tanıttığı ve eşyaları hakkında konuştuğu ekranda sırasıyla Kare , O , Kare , O , Kare , O , Sağ , Sol , Sağ , Sol , Sağ , Sol tuşlarına basın.

Stadyumları açmak için – Sadece bu kodu gitmeniz yeterli:
R1 , R1 , Sağ , Sağ , Yukarı , Yukarı , Yukarı , Yukarı , Yukarı , O , O tuşlarına basın.
Sega Soccer Slam

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×