Selçuk Aydemir'den yeni bir komedi filmi geliyor!

Selçuk Aydemir'den yeni bir komedi filmi geliyor!

Onur Güner
Onur Güner 1.07.2017 - 16:42
Ailecek Şaşkınız
Mizah denilince akla herhalde direkt ünlü senarist Selçuk Aydemir ve onun kuzeni Burak Aksak geliyordur. Ülkemizde önemli yapımlara imza atan ikili, yaptıkları yapımlarla ince göndermelerle de oldukça gündemde kalmayı başardılar. Bir süredir sessizliğini koruyan ikiliden Selçuk Aydemir sonunda bombayı patlattı ve yeni bir sinema filmi çekeceğini açıkladı. Filmin senaryosunun fotoğrafını paylaşan ünlü senarist ve yönetmen, filmin 108 dakikalık komedi filmi olacağını belirtti. Senaryo kapağından ise filmin isminin Ailecek Şaşkınız olduğu anlaşılıyor. Henüz film için net bilgi yok ancak iddialara göre Selçuk Aydemir yine aynı ekibini toplayacak.

Selçuk Aydemir'den yeni bir komedi filmi geliyor!
Söylentilere göre ünlü yönetmen Kardeş Payı, İşler Güçler, Düğün Dernek ve Çalgı Çengi film serilerinde beraber çalıştığı Ahmet Kural ve Murat Cimcir başrollerde olacak. Ancak ekip bu sefer farklı bir yapımcı ile çalışabilirler. Yine bir diğer iddialara göre filmde Saadet Işıl Aksoy ve Çağlar Ertuğrul da rol alacak. Ancak dediğimiz gibi bunlar henüz söylenti. Sadece filmin ismini ve dakikasını biliyoruz. Bakalım Selçuk Aydemir bu sefer bize nasıl bir proje hazırlamış bekleyip göreceğiz.
Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 15:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2017 22:42
'' Ahmet Kural ve Murat Cimcir başrollerde olacak. '' Ayıptır la
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2017 20:48
Bu adamın tek başarılı işini Kardeş Payı olarak görüyorum . Nedense diğer hiçbir projeyi beğenmedim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2017 17:39
recep ivediğe cumali ceber gibi aptal saptal bebe mizahı pislikten ibaret olan filmlere değer verileceğine biraz selçuk aydemire değer verilseydi daha güzel şeyler çıkabileceğine hepimiz şahit olurduk
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2017 17:36
kardeş payından sonra mahalleden arkadaşlar ve liseden arkadaşlar kitabınıda kahkaha ile bitirmiştim bakalım sağlam bişeyler bekliyoruz
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.07.2017 16:52
İşler Güçler sonrası kendisinden büyük beklentilerim varken önce o acayip makyajlı, saçma Düğün Dernek, sonra 2. si, sonra da artık hevesimizin kalmadığı Çalgı Çengi.. bana en büyük hayal kırıklığı yaşatan Türk sinemacı.
Şu düğün kafasından çıkamadı gitti.
Umarım artık "napıyorum lan ben" demiştir.
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2017 10:05
recep ivedik hepsinden güzeldi dingil sen film diyemiyorsun diye dahamı kötü oldu böhöhöyt SEN SAÇMALAMA lütfen.fanboyluk böyle birşey işte görende işler güçleri çok ileri seviye bir film sanacak,2side aynı b.kun lavicerti işte
MK Okuru
MK Okuru 2.07.2017 16:32
Beyfendi o zaman git shameless izle.Tam senlik American.
MK Okuru
MK Okuru 2.07.2017 15:36
saçma düğün dernek mi? Recep ivedik gibi bir şey ( Film diyemiyorum) zirvedeyken en azından düzgün bir şekilde eğlendirip güzel kurguyla sunulan bir filme nasıl saçma denir. Dizileride filmleride şu anki birçok yapımdan daha kaliteli ve güzel.Laf atılacak o kadar yapım varken SAÇMAlamayın lütfen.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×