Serinin yeni oyunu Bioshock Isolation'dan yeni bilgiler sızdırıldı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 29.11.2021 - 11:53
Uzun süredir yapım aşamasında olduğu konuşulan Bioshock serisinin yeni oyunu için isim ve bilgileri sızdırılmaya devam ediyor.

Bioshock serisi gerek hikayesi gerekse de oynanışı ile türünün en iyileri arasında gösteriliyor. Özellikle ilk oyun ve Bioshock Infinite'in hayal gücü ve yaratıcılık anlamında çok iyi iki örnek olduğunu söyleyebiliriz. Hal böyle olunca serinin yeni oyunu için beklentilerin de bir hayli yüksek olduğu aşikar. Uzun süredir geliştirme aşamasında olduğu ara ara rapor edilen yeni Bioshock oyunu için yeni detaylar da gelmeye devam ediyor.

Yeni oyunun ismi Bioshock Isolation olabilir

Gelen haberlere göre uzun süredir Bioshock 4 olarak adlandırılan serinin yeni oyununun ismi Bioshock Isolation olabilir. Tabi bu ismin duyuru sırasında değişebileceği, şimdilik yapım sürecinde oyunun bu isimle adlandırıldığı belirtilmiş. Oyunla ilgili en vurucu bilgilerden birisi de iki farklı şehirde geçeceğinin söylenmesi. Gelen bilgilere göre bu şehirlerden birisi tamamen izole edilmiş distopik bir şehir olacak.

Serinin yeni oyunu Bioshock Isolation'dan yeni bilgiler sızdırıldı

Unreal Engine 5 grafik motorunu kullanacağı belirtilen oyunun arkasında ise eski Irrational Games çalışanlarının yanı sıra daha önce Watch Dogs: Legion, Shadow of the Tomb Raider, Mafia 3 ve Deus Ex: Mankind Divided gibi oyunlarda görev alan yapımcıların yer aldığı belirtilmiş. Projenin arkasında bu sefer Ken Levine maalesef yer almıyor. Çıkış dönemi henüz belli olmayan oyunun 2022 ilk çeyrekte duyurulacağı da belirtilmiş.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 31.05.2023 23:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2021 23:30
Bioshock hayatımı kişiliğimi karakterimi değiştiren ender oyunlardan biri. Çamurdan yapsınlar yine oynarım. Hadi uzayın.
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2021 16:52
Oyunu överken niye millete atar yapıyon?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2021 16:50
Babacım gene dönün deniz altına, ergen bilmemnesi gibi gaci falanda koymayın yanımıza, efendi efendi akalım ilk iki oyun gibi. Andrew Ryan adam mıdır? Adamın dibidir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2021 20:16
Bir an önce çıksa da oynasak
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2021 23:14
Artık aynı evrende gezme değil , değişik bölüm atlamali olsun , sevimsiz bir oyun zaten
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2021 18:31
Sevimsiz mi? Hadi Allahtan korkmuyorsun bari kuldan utan.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2021 10:53
Yeni Unreal ile çok fena oyun yapacaklar demek ki. Güzel seriydi Elizabeth Elizabeth diye takılacak tekrar sanırım :D.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Serinin yeni oyunu Bioshock Isolation'dan yeni bilgiler sızdırıldı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×