Serinin yeni oyunu CoD: Black Ops 4 olabilir

Serinin yeni oyunu CoD: Black Ops 4 olabilir

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 5.02.2018 - 14:18
Serinin yeni oyunu Black Ops 4 olabilir

Call of Duty serisi her yıl olduğu gibi 2018 yılında da yeni oyunu ile karşımıza çıkacak. Son olarak World War II oyunu ile adından da anlaşılabileceği gibi 2.Dünya Savaşı'na gittiğimiz seride yeniden modern zamanlara döneceğimize dair bazı dedikodular ortaya çıkmaya başladı. Üstelik bu dedikoduların bir çoğu Call of Duty: Black Ops 4'ü işaret ediyor.

Call of Duty: Black Ops 4 mü geliyor?

Daha önce oyun dünyası ile ilgili önemli açıklamalar yapan Marcus Sellars bu dedikodunun da kaynağını oluşturuyor. Sellars daha önce Nintendo Labo ile ilgili bilgilerin yanı sıra Dark Souls'un remastered versiyonunun geleceğini ve bu versiyonun Nintendo Switch'e çıkacağını da belirtmişti. 

Sellars bu sefer de yeni Call of Duty oyunu ile ilgili önemli bilgiler vermiş. Bu yıl çıkacak Call of Duty oyununun Black Ops 4 olacağını belirten Sellars, oyunun PC, PS4 ve Xbox One dışında Nintendo Switch için geliştirildiğini de belirtmiş. Üstelik Switch sürümünün DLC ve motion kontrol desteğine sahip olacağını da eklemiş. Oyunun Switch versiyonunun diğer sürümler ile aynı olacağı belirtilse de yine Call of Duty konusunda deneyimli bir başka firma tarafından port edileceği de gelen bilgiler arasında. 

Tabi konu ile ilgili Activision'dan herhangi bir açıklama gelmiş değil. Muhtemelen yeni oyunun duyurusu için Nisan, Mayıs dönemini beklememiz gerekecek. 

Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2021 04:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.02.2018 14:49
Call of Duty: Black Ops III en iyi fps oyunlarından biriydi. Daha iyisini bekliyoruz.
Luke Skywalker
Luke Skywalker 6.02.2018 19:48
Bence de son zamanlarda çıkanlara göre oldukça iyiydi, hikaye daha ilgi çekici olabilirdi ama MP ve Zombie modu süperdi bence.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.02.2018 20:27
Black Ops 1,2 güzeldi de 3 harbiden kötüydü.
Luke Skywalker
Luke Skywalker 6.02.2018 19:47
Neden ya :) 3'ü seven bi ben mi varım? MP ve Zombie çok iyiydi bence
Kalan Karakter : 300 Gönder
KillemAll
KillemAll 6.02.2018 17:25
yav kardeş eski eksi dediniz ww2 geldi oyna oyununu senin için her sene o tarz oyun mu çıkaracaklar 3 grup var eski isteyen onlar tatmin oldu tamam modern savaş isteyen muhtemelen bu grubun oyunu geliyor bo4 ile ve gelecek temalı isteyen bo4 den sonra gelecek muhtemelen bana her türlüsü olur duvarda koşma ve uçma mekaniğine bayılıyorum ama ww2 ye defena sardım war modu çok güzel yeter ki hızlı oynanışı baltalamasınlar benim için sıkıntı yok
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2018 11:18
hep aynı oyun diyenler çok şerefsiz pes ve fifaya gelince öyle demiyorlar futbol da daha ne geliştirilebilir diyorlar ne yani COD oyununda değişiklik ne yapsınlar öyleyse, amuda kalkıp öylemi adam vursunlar
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rietveld
Rietveld 6.02.2018 11:10
Ya arkadaş gelecekte olunca iyi olmuyor tat vermiyor oyun bağlamıyor kendine. En azından şimdiki zamanda geçsin bari. O daha zevkli oluyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×