Sertifikalı bir Unity geliştiricisi olmak ister misiniz?

Sertifikalı bir Unity geliştiricisi olmak ister misiniz?

Furkan Güler
Furkan Güler 16.04.2018 - 11:20
Bahçeşehir Üniversitesi'nden oyun geliştirmeye dair yeni bir proje daha geliyor.

Özellikle bağımsız oyun sektöründe geliştiricilerin favori oyun motoru olan Unity için Bahçeşehir Üniversitesi yeni bir proje başlattı. Verilen yeni bilgiye göre video oyun geliştiricilerine destek veren üniversite Unity Authorized Training Partner adı altında geliştiricilere hazırlık eğitimi verecek. Bulunduğu bölgede bu projeyi yürüten tek merkez olan Bahçeşehir Üniversitesi, 12 Mayıs tarihinde ilk Unity Certified Developer sınavını düzenleyecek. Eğer siz de oyun geliştirmeye merak saldıysanız bu konuda Bahçeşehir Üniversitesi'nin kapısını çalabilirsiniz. Aynı şekilde üniversitenin bir de 2 senelik bir oyun geliştirme bölümü de bulunuyor.

Bahçeşehir Üniversitesi, Unity sertifikası veriyor

Üniversitenin Facebook sayfasından yapılan duyuru ise şu şekilde,

"Haftayı kapatmadan bir güzel haber daha verelim dedik Bahçeşehir Üniversitesi artık bir UATP yani Unity Authorized Training Partner! Bundan sonra BUG Lab sınavları düzenleyecek, BAU IDEA ise ilgili hazırlık eğitimlerini verecek. Bölgedeki tek merkez olmanın gururuyla 12 Mayıs'ta ilk Unity Certified Developer sınavını düzenliyoruz. Başvuru ve sorularınız için linkimiz aşağıda. Tüm oyun sahnemiz için hayırlı uğurlu olsun! Get certified" 

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 16.01.2021 10:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.04.2018 15:07
girmeyi çok istiyorum ama kendime güvenemiyorum :(
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×