Seven Knights’a Kudretli Spike karakteri geldi

Seven Knights’a Kudretli Spike karakteri geldi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 4.01.2018 - 13:15
Ingrid’in düşmanı olarak oyuna katılan Spike, sabit hasar yetenekleri defans kahramanlarına karşı savaşmayı kolaylaştırıyor.

Netmarble Games, mobil RPG oyunu Seven Knights’a Kudretli Spike isim karakterin katıldığını ve güncellemelerin yapıldığını duyurdu. Güçlü buz yetenekleri olan bir savaşçı Spike’ın Kraliçe Lania’nın oğlu olduğuna dair asılsız dedikodular bulunurken; Spike ise Donmuş Diyar’ı Terra’nın en güçlü bölgesi yapmak istiyor. Spike’ın sabit hasar yetenekleri sayesinde defans kahramanlarına karşı çok başarılı olması bekleniyor.

Hikaye yeni kahramanlarla güçleniyor

Yeni karakter Spike’ın bir önceki güncellemede oyuna katılan Ingrid ile dikkat çekici bir ilişkisi var. Kudretli Spike güncellemesi ile çarpıcı bir hikayenin açıklanması bekleniyor. Oyunda ayrıca, Yağma Seviyesi’nin 20’ye yükseltilmesi de yer alıyor. Onaylı Yağma Eşyası Üretim limiti de sisteme eklendi ve Aylık Üretim Limiti her ayın ilk günü yenilenecek.

Paket Dükkanı eklendi

İlaveten oyuncuların paketleri inceleyip hızlıca alabileceği yeni bir Paket Dükkanı da oyuna ekleniyor. Ayrıca Birlik Savaşı sırasında kahraman hangi kostümü giyerse giysin asıl remi ile gösterilecek. Bu güncellemeyi kutlamak için Seven Knights çeşitli ödüller ve etkinlikler hazırladı. Artan Çağrı etkinliği ile kullanıcılar 4 yıldız Spike’ı elde edebilecek. Ayrıca Spike bulma etkinliği ve Kudretlendirme etkinliği ile Kudret Parçası (Kahraman) ve 6 yıldız kahraman seçici kazanılacak.

Basın Bülteni

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2021 20:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.01.2018 19:07
Woohoo!!
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×